Výhodný diskontní nákup různých spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů a dalšího sortimentu

Prodává se zboží nové, které je pouze rozbalené nebo zboží druhé jakosti, které má malé kosmetické vady (různé odřeniny, ťuknutí apod.). Nakupujte výhodně pračky, myčky, sušičky, sporáky, chladničky, mrazáky, televizory, notebooky, tablety, mobilní telefony, fotoaparáty a drobné domácí spotřebiče – vše za nízké ceny.

Vyzkoušejte komisní prodej Komisárna-elektro

Diskontní zboží od společnosti Komisárna-elektro s.r.o

Jedná se o českého distributora, který garantuje záruku po celé České Republice. Jistě vás bude zajímat ještě pár dalších informací, které se týkají tohoto zboží. Většina zboží je vystavena v kamenné prodejně, a proto jsou kusy rozbalené. Nedodávají se tedy v originálním balení. Ptáte se, odkud zboží pochází? Produkty pochází od největších českých distribučních velkoobchodů, které se zajímají o výpočetní techniku nebo elektroniku.

Diskontní nákupy jsou velice výhodné


Nepoužité spotřebiče II. jakosti zakoupíte velice levně

Levnější kusy najdete v oblasti velkých i domácích spotřebičů, elektroniky, mobilních telefonů. Zboží je ve většině případů nepoužité s drobnou vadou, případně se jedná o starší modely, které už velkoobchodní prodejci nechtějí prodávat a proto je zboží cenově zvýhodněné. Výrobce často uvádí na trh nový model a proto se zboží v obchodech musí doprodat rychleji a díky tomu levněji. I takovéto produkty najdete v diskontní prodejně.

Zboží je vystaveno v kamenné prodejně


Potřebujete si vybavit domácnost a hledáte spotřebiče za nízké ceny?

Pak můžete vyzkoušet právě tento způsob nákupu. Pračky, sušičky, myčky, chladničky, mrazáky, nebo také vysavače, kávovary či mikrovlnné trouby. Najdete zde i notebooky a stolní pc, tablety, monitory, tiskárny či věci na vybavení kanceláře.Vydáno 18.08.2017
476 Zhlédnutí
Topováno 24.11.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Komisárna-elektro s.r.o www.diskontni-nakupy.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
Komisárna-elektro s.r.o
www.diskontni-nakupy.cz
Adresa

Adresa

tř. Osvobození 1031
Otrokovice 765 02

diskontni-nakupy@seznam.cz
+420 775 775 180


Najdete nás také zde:

ARES
captcha