Firma MRB Sazovice se zaměřuje na zpracování plechů a výrobu dílů, konstrukcí a sestav z plechového a profilového materiálu

Centrála se nachází v Sazovicích, ale mají také pobočku v Kroměříži. Pohybujeme se tedy v oblasti kolem Zlína. Moderní technologie, kterými disponují, umožňují opracování různého typu materiálů. Běžně může jít o plech, nerez, mosaz, měď a další.

Zpracování plechů, konstrukce a výrobu dílů a sestav z plechu, MRB Sazovice

Vyrobíme bedny nebo jakékoliv konstrukce z plechu

Mezi výrobní činnosti se řadí: 2D řezání plechu laserem, laserové zpracování trubek a profilů, CNC děrování plechu, ohýbání a rovnání plechu, laserové řezání plastů, řezání vodním paprskem, povrchová úprava lakováním nebo povrchová předprava tryskáním, výkresová dokumentace, svařování, lisování matic, šroubů a nýtů a také montáž zařízení.
Díky všem výše jmenovaným činnostem dokážeme vyrobit nejrůznější bedny i konstrukce z plechu přesně podle Vašeho zadání. Využití námi vyrobených plechových beden či konstrukcí je tak velmi široké. Mohou sloužit např. pro parkovací automaty, potravinové či nápojové automaty.

Zaměření společnosti a její výrobní činnost


Bezpečnostní a protipožární dveře Bedex

Bydlíte v bytě? Je pro vás bezpečnost nadevše? Jenomže nevíte, jací sousedé se skrývají za dní? Vy můžete být opatrní na sto procent, ale jakmile u sousedů začne hořet, tak se těžko ubráníte. Proto jsou zde bezpečnostní a protipožární dveře Bedex, které nepodlehnou ani tomu největšímu žáru. Firma se zabývá výrobou, prodejem, ale také montáží těchto dveří. Mají i vysokou odolnost proti krádeži, což se v případě jakéhokoliv domu skvěle hodí.

Spolehněte se na své bezpečí díky kvalitním dveřím


Závěsné balkony a lodžie

Vyrábíme ocelové závěsné balkony a lodžie, které dodáváme klientům na území celé České republiky. Velice rádi provedeme kompletní zajištění balkonu a jeho výměnu na klíč. Díky tomu nemusíte mít hlavu plnou starostí. Demontujeme staré balkony, odvezeme odpad, všechno posoudíme a namontujeme kompletně nový balkon.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mrb.cz/

Vydáno 02.10.2017
80 Zhlédnutí
Topováno 22.01.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MRB Sazovice, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MRB Sazovice, spol. s r.o.
www.mrb.cz
Adresa

Adresa

191
Sazovice 763 01

mrb@mrb.cz
+420 577 112 511


Najdete nás také zde:

ARES
captcha