RS evostyl s.r.o.Zakázková zámečnická výroba - nerezové zábradlí, nerezové schodiště, ocelové schody, brány a ploty

Zámečnictví a kovovýroba, dva obory, které na první pohled nemají moc společného. Ovšem společnost RS evostyl s.r.o. Vám dokáže pravý opak. V jejich firmě se totiž tyto dva obory skvěle doplňují. Firma zpracovává nerez, ocel, hliník a mosaz a věnuje se především interiérovému provedení schodů a zábradlí, ale i exteriérovému provedení bran a plotů.

Zakázková zámečnická výroba, zábradlí, schodiště

Zhotovíme projekt a provedeme kompletní výrobu včetně montáže

Jejich spolupráce spočívá od samotného návrhu a dokumentace, přes výrobu, zajištění kompletního řešení dané zakázky, až po samotný konec, kdy provádějí montáž a doladění. Na výrobu každého výrobku se podílí profesionální spolupracovníci, kteří navazují na mnohaletou tradici při své práci, ale také se nechávají inspirovat nejnovější technikou a moderním designem.

Schody, brány, ploty nebo zábradlí dle požadavků zákazníka


I z obyčejných prvků, jakými jsou schody nebo zábradlí, můžete udělat přednost vašeho domova

Interiérová výroba se soustřeďuje především na výrobu zábradlí ke schodům, nebo celkové výstavě schodišť. Moderní jsou nerezové materiály, které se velice snadno udržují, jsou pevné a nemusíte mít strach o jejich poničení. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti zámečnictví, můžeme splnit i jakékoliv atypické požadavky. Možný je i výběr dřevěného materiálu, který se skvěle hodí do obchodů a zútulní jakoukoliv domácnost.

Nerezová zábradlí doladí moderní styl


Ocelová schodiště s mnoha úpravami

Každý produkt můžeme ještě vylepšit podle vašich požadavků. Schody mohou být točité, vřetenové, spirálové, přímé nebo lomené. Existují i různé varianty nášlapů. Typické bývají dřevěné, ovšem něco zvláštního představují skleněné nášlapy. Chcete raději silnou a přesto krásnou bránu? Můžete ji mít sladěnou i s plotem.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rsevostyl.cz


Vydáno 22.08.2017
155 Zhlédnutí