Jan Kuchař - Velim
Prodej a servis traktorů Zetor

Vydáno 22.08.2017
167 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2018

Prodej a servis traktorů Zetor

Firma Jan Kuchař – Velim je autorizovaný prodejce traktorů typu Zetor. Tato firma také disponuje širokým sortimentem v oblasti prodeje. Jedná se o regionálního zástupce výrobního závodu Zetor pro oblast Kolín, Kutná Hora, Nymburk a Praha – východ.

Prodej a servis traktorů Zetor, Jan Kuchař - Velim

Traktory, které jsou stále číslem jedna

Naše krásná Země Česká je stále zaměřena na zemědělství. Každá malá vesnička kdysi mívala JZD, každé větší město mívalo středisko, které se staralo o okolní louky, pole a celé zemědělství. V dnešní době se této oblasti pořád daří a díky kvalitní technice patří traktory Zetor mezi ty nejlepší značky na trhu.

Hledáte Zetora ke koupi? Obraťte se na nás


Prodej traktorů Zetor různých typů

Firma se specializuje na prodej Zetoru Major, který je vysoce spolehlivý, střední výkonné třídy s vynikajícím poměrem cena a výkon. Další je Proxima CL, který je plně univerzálním zemědělským traktorem. Forterra CL má silný motor a zaručuje bezkonkurenční provozní náklady. Jednoduchou obsluhou a výkonným motorem se pyšní Crystal. Každý typ má mnoho dalších specifických parametrů, se kterými vám velice rádi poradíme a poskytneme další odborné informace.

Servis traktorů Zetor provádíme kvalitně a rychle


Provádíme opravy i renovace traktorů Zetor

Potřebujete traktor připravit na STK? Sháníte náhradní díly nebo kvalitního partnera pro opravu či renovaci traktoru? Pak je pro vás tato firma tím nejlepším partnerem. Renovace a opravy se zaměřují na klikové hřídele včetně ložisek, servořízení, startéry, alternátory, vodní čerpadla a mnohé další.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kuchar-zetor.cz