VZV CAR SERVIS, spol s.r.o.Prodej, opravy a servis vysokozdvižných vozíků

Vysokozdvižné vozíky se používají v dnešní době zcela běžně v mnoha firmách. Většinou se jedná o sklady, ale také může jít o strojírenské firmy, překládací plochy, průmyslové haly a mnoho dalších oblastí, ve kterých právě vysokozdvižný vozík můžete využít.

Prodej, opravy a servis vysokozdvižných vozíků, náhradních dílů, VZV CAR SERVIS, spol s.r.o.

Služby se zaměřují také na servis a prodej náhradních dílů

Firmu byste mohli hledat v obci Rosice, která se nachází severně mezi Prahou a Brnem. Jistě budete znát například nedaleké Pardubice. Zaměřují se na servis vysokozdvižných vozíků a na jejich prodej. Prodávají také speciální náhradní díly. Vysokozdvižný vozík rychle a přesně opraví, kdykoliv je potřeba. Zajišťují pneumatiky a to v různých typech.

Provádíme servis vysokozdvižných vozíků


Prodej typů Capstan a Hyundai

Čelní vysokozdvižné vozíky mohou být motorové, ty jsou zřejmě nejběžnější, ovšem další kvalitní alternativou jsou typy elektrické a v neposlední řadě také speciální. Firma poskytuje ručně vedené obyčejné nebo aku vozíky, zajišťují pneumatiky, baterie trakční, startovací nebo nabíječe a mnoho dalšího příslušenství.

Prodej vysokozdvižných vozíků i náhradních dílů


Ještě nevlastníte vysokozdvižný vozík, ale kvůli pracovní náplni jej potřebujete?

Velice rádi a ochotně s čímkoliv poradíme. Zajistíme kvalitní výběr nového typu zařízení a v případě potřeby opravíme nebo provedeme servis. Cenově dostupné s dobrou kvalitou jsou typy Capstan, které mohou být s pohonem diesel nebo plyn. Nosnost do 3,5 tun, ale můžete si pořídit i menší 1,8 t. Typy hyundai reprezentují moderní trendy a existují v několika provedeních, přičemž největší uveze až 8 tun.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vzvcarservis.cz


Vydáno 24.08.2017
157 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2019