Hrotový systém proti ptákům

Už máte dost létajících stvoření, která sedají všude, kam se dá? Obzvláště pak na střechy budov, na římsy, parapety a podobně? Řešením je hrotový systém, který může být v provedení ohebném i neohebném.

Hrotový systém H 111 - ochrana proti ptákům, KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.

Nežádoucí ptáci často trápí celá města

Téměř každý majitel domu má v dnešní době problémy s ptáky, kteří běžně sedají na střechu a dělají zbytečně hluk i nepořádek. Obzvláště pak ve městech tropí paseku a usídlují se na architektonicky významných budovách. Společnost Klempos-střechy se zaměřila na řešení každodenních problémů s ptactvem a dodává účinnou ochranu proti malým i větším ptákům - hrotový systém na střechy.

Žádní ptáci už nebudou mít šanci


Hrotový systém na střechy

Existuje hned několik verzí a vždy daný druh závisí na tom, pro jaký účel jej chcete použít. Jestli proti menším či větším ptákům. Některé druhy jsou ohebné, jiné neohebné, mají různou výšku hrotů a mohou být z různého materiálu. Jednořadý systém je skvělý na okraje střech proti větším ptákům třeba holubům. Okapové žlaby se často pokrývají dvouřadým systémem. Třířadý a čtyřřadý systém je na menší ptáky. Systémy H111 a H126 jsou pro silně zatížené plochy. Základ je vyroben z polykarbonátu a hroty z nerezové oceli.

Firma Klempos-střechy se zaměřuje na hrotový systém proti ptactvu


Kam se hodí hrotový systém?

Použití je rozsáhlé. Můžete jej nainstalovat na parapety, střechy, římsy, nad vchody, hřebeny střech a střešní žlaby. Zabraňte ptákům, aby dále páchali škody tam, kde je to nepřípustné. Lepší variantou pro lidi i pro zvířata by bylo, kdyby se opět vrátili do přírody, kam patří.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://klempos.cz/

Vydáno 28.08.2017
206 Zhlédnutí
Topováno 03.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plechové střechy od firmy KLEMPOS - kvalitní materiály a velký výběr barev

Plechové střechy od firmy KLEMPOS - kvalitní materiály a velký výběr barev
Hledáte ideální střešní krytinu, která bude skvěle vypadat a současně nebude příliš drahá? Společnost KLEMPOS vám nabízí spoustu řešení. Nabízíme vám plechové střešní krytiny nejrůznějších typů, barevných odstínů a provedení v té nejvyšší kvalitě. Stačí si tak jen vybrat střechu, která se vám líbí ...

CLARA – plechová střešní krytina s prokazatelným původem materiálu

CLARA – plechová střešní krytina s prokazatelným původem materiálu
Hledáte vhodnou střešní krytinu na svůj dům? Krytinu, u které si budete moci být jistí původem a kvalitou materiálu? V tom případě si vyberte ze sortimentu společnosti KLEMPOS – STŘECHY s.r.o. Zajišťujeme kompletní dodávky střech a navíc máme vlastní značku střešní krytiny CLARA, u které ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
www.klempos.cz
Adresa

Adresa

Březolupy 109
Březolupy 687 13

obchod@klempos.cz
+420 777 580 440


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha