POŽI s.r.o.

Vydáno 25.08.2017
87 Zhlédnutí
Topováno 18.05.2018

Studnařské práce zajišťuje firma POŽI, která sídlí v Novém Městě nad Metují

Firma POŽI, s.r.o. se zaměřuje na hydrogeologii a zemní práce v oblasti studnařství a hlubinných vrtů pro tepelná čerpadla. Jako držitelé oprávnění Báňského úřadu mohou provádět hlubinné vrty nad 30 metrů. Každou zakázku navíc zajišťují ve spolupráci s hydrogeology od samotné dokumentace, až po konečný výsledek.

Studna - betonová šachta s dlažbou, POŽI s.r.o.

Studna, zdroj vlastní vody

Voda je zdrojem lidského života. To si všichni lidé jistě moc dobře uvědomují, avšak když jim přijde účet za vodu, tak se nestačí divit. Patříte i Vy do této skupiny lidí, kteří by raději měli vlastní studnu na zahradě? Máte rodinný domek s kouskem pozemku nebo chatu se zahradou? Pak není co řešit – obraťte se na specializovanou firmu!

Zprostředkujeme a zařídíme jakékoliv vrtání studny vždy s kladným výsledkem


Vlastní studna má své kouzlo

Mít vlastní studnu se rozhodně vyplatí a to nemluvíme jenom o finanční stránce. Voda ze země je čistá, přirozená a nemusíte za ní platit vysoké částky. Při osobní návštěvě lokality se vyhledá vhodné místo na provedení vrtu. K vrtání se používá vrtací souprava WIRTH na kolovém nebo pásovém podvozku.

Vrtané studny


Nejčastější jsou studny o průměru 187, 205 a 225 mm

Moderní technika nám usnadňuje v mnohých ohledech naši práci a díky tomu můžeme vrtat i v těžko přístupných místech. Zajistíme hydrogeologické posudky a celé projekty. Navíc průměr vrtané studny je možné vytvořit dle přání a požadavků zákazníka.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pozi.cz