Poradenství v oblasti vedení účetnictví malých a středních firem Praha

D&D International, s.r.o. Vedení a zpracování účetnictví Praha 9

Poradenství v oblasti vedení účetnictví malých a středních firem Praha

Potřebujete firmu na zpracování vašeho účetnictví? Fyzické, ale i právnické osoby se mohou v každé oblasti vedení účetnictví spolehnout na firmu D&D International, s.r.o.

Hlavní činností firmy je vedení účetnictví malým a středním firmám. Působí převážně v Praze a jejím okolí. Velice často pochází jejich klienti také ze Středočeského kraje. Po domluvě zajistí i jakýkoliv jiný region.

Vedení účetnictví, D&D International, s.r.o.

Vedení účetnictví nepatří mezi jednoduchou práci

V oblasti účetnictví musíte mít všechno pečlivě vypracované a bedlivě sledovat nové i staré zákony. Musíte znát všechny informace a rozhodně na nic nezapomenout. Pokud je to pro vás oříšek, který již dlouhou dobu nemůžete rozlousknout, nechcete si poradit od odborníků. Zabýváme se vedením účetnictví, ale vytváříme také daňová přiznání. Díky tomu uspoříte spoustu času.

Vedení účetnictví samozřejmě vždy individuálně přizpůsobujeme


Zpracování daňových přiznání

Vždy včas a precizně zpracováváme veškeré podklady. Pomůžeme Vám snížit náklady firmy a můžeme Vám také odborně poradit v optimalizaci finančních pokladů pro vaši firmu. Daňové přiznání připravíme vždy přesně a pohlídáme veškeré termíny. Zastupování na úřadech je další naší prioritou číslo jedna, na kterou se u nás můžete spolehnout.

Zpracujeme daňové přiznání a postaráme se o administrativu


Zajištění kompletního mzdového účetnictví

Jakýkoliv zaměstnanec se nerad stará o věci spojené s administrativou. Nejraději má všechno předem připravené a přichystané. Kompletně zpracováváme mzdy a postaráme se o veškerou personalistiku. Připravujeme měsíční poklady ale i roční uzávěrky.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ucetni-dane-praha.cz

Vydáno 29.08.2017
28 Zhlédnutí
Topováno 03.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

D&D International: Daňové přiznání a mzdové účetnictví zvládneme za vás

D&D International: Daňové přiznání a mzdové účetnictví zvládneme za vás
Nevíte si rady s účetnictvím? Děsí vás daňové přiznání? Se vším vám pomůže společnost D&D International s.r.o., která zajišťuje vedení účetnictví pro malé a střední podniky. Postaráme se o jednoduché i podvojné účetnictví, mzdové účetnictví, daňovou evidenci, DPH, personalistiku i daňové přiznání. ...

Využijte kompletní služby v oblasti vedení účetnictví v Praze a okolí

Využijte kompletní služby v oblasti vedení účetnictví v Praze a okolí
Cílem každé společnosti by mělo být především poskytování kvalitních služeb a s tím spojený zisk. Nic ale nemůže fungovat bez správného vedení účetnictví. Často se proto do firem najímají mzdové účetní, které tuto agendu zajišťují. A s tím jsou samozřejmě spojené další náklady pro vaši firmu. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA D&D International, s.r.o. Vedení a zpracování účetnictví Praha 9
WEBOVÁ STRÁNKA
D&D International, s.r.o.
www.ucetni-dane-praha.cz
Adresa

Adresa

Podnikatelská 565
Praha 9 - Běchovice 190 11

tyserova.p@gmail.com
+420 604 908 121


Najdete nás také zde:

ARES
captcha