Čistí rychle, čistí spolehlivě a svědomitě – Černošická čistírna oděvů

Spolehlivá čistírna, která vás odborným způsobem zbaví nečistot z veškerých textilních oděvů, ale i z dekoračních textilií, závěsů, dek, polštářů, přikrývek, záclon, předložek a mnohých dalších obyčejných, ale i neobyčejných věcí, jakými jsou například maskoti. Vyčistí textilní masky a díky tomu se budete cítit zase příjemně a pohodlně, když si danou masku budete oblékat.

Čištění karnevalových masek, Černošická čistírna, s.r.o., Praha

Čištění oděvů je velká věda

Černošická čistírna oděvů této vědě rozumí dokonale. Poradí si se špínou, prachem, usazeninami a zašlými skvrnami. Stala se vám nehoda na svatbě a potřebujete rychle vyčistit svatební šaty? Pak nezoufejte, všechno je možné, svatební šaty budou opět zářit čistotou a budou zase sněhově bílé. Čistíme i večerní toalety a speciální večerní róby, které byste nikdy neměli prát ve vaší soukromé pračce. Vyžaduje to speciální údržbu a proto je vhodná právě čistírna se svou speciální výzbrojí, která nejenom odstraňuje skvrny, ale prádlo také nechává dýchat. Pokud máte ve své skříni oblek, který chcete po několika letech opět vytáhnout na výjimečnou událost, nechte si jej raději vyčistit, aby nebyl cítit zatuchlým odérem, který není nikomu příjemný. Oblečení bude opět jako nové. Zaměřujeme se i na běžné oblečení všeho typu.

Černošická čistírna čistí nejenom oděvy, ale i bytový textil


Při čištění nikdy nedojde k porušení materiálu

V domácích podmínkách se nám často stává, že na materiálu ztroskotáme a jakmile vytáhneme oblečení z pračky, zjistíme, že jsme to dělat neměli. Oblečení, na kterém je přeškrtnutá vanička by se v žádném případě nemělo prát doma, pokud je tam v kroužku označeno písmeno P, A nebo F pak je materiál určený pro speciální čištění. Jakmile jej bude potřebovat vyprat či vyčistit, měli byste s ním přijít k nám do čistírny. Rozhodně se vám doma nepodaří tak dokonale vyčistit například oděvy z kožešiny nebo oděvy z kůží. Na to je určený speciální způsob, který je k látce šetrný.

Čištění kožešin a barvení kůží


Čistíme i karnevalové masky nebo bytové doplňky

Máte doma závěsy, záclony, předložky, přehozy, deky, potahy či další doplňky, které by už potřebovaly vyčistit? Nemusíte se s tím zbytečně trápit doma, přineste je k profesionálům. Čistíme také stejnokroje a uniformy. Na to navazuje čištění karnevalových masek a také maskotů. Přišli jste někdy do styku s maskotem? Pak rozhodně víte, jak je složité najít někoho, kdo by podobnou masku vyčistil. Naše firma je pro tyto účely jako stvořená. Samozřejmě naše služby mohou jednorázově nebo dlouhodobě využít i ostatní firmy jakými jsou hotely, penziony, restaurace, ubytovací zařízení a mnohé další zařízení pro čištění pracovních oděvů, uniforem, ale také přikrývek, záclon a ostatního běžného textilu. Praní a mandlování nabízíme malým hotelům, penzionům a restauracím.

Služby, které mohou využít hotely, penziony, restaurace a ubytovací zařízení


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cernosickacistirna.cz

Vydáno 31.08.2017
223 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Černošická čistírna, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Černošická čistírna, s.r.o.
cernosickacistirna.cz
Adresa

Adresa

Dr.Janského 954
Černošice 252 28

cernocistirna@volny.cz
+420 251 643 173


Najdete nás také zde:

ARES
captcha