Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Tato firma byla založena již v roce 1993, jejíž hlavním úkolem bylo zajištění kompletní nabídky pro zákazníky, co se týče cestovní kanceláře. Od samého začátku fungovaly služby odděleně. Prodej letenek, oddělené zájezdy a oddělení doprodeje, které zprostředkovávalo vstupenky na kulturní akce nebo jízdenky autobusem.

Mezinárodní převody peněz, SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.

Hned v roce 1994 nastal převrat

Firma se začala ubírat jiným směrem, když v tomto roce převzala licenci společnosti Western Union na provozování jejich služeb. Nastaly doslova žně. Hotovostní převody do a ze zahraniční. To jsme si nikdy předtím nedokázali ani představit. V dnešní době je to tak jednoduché, když máme dostupnou tuto službu na každém kroku.

Historie i současnost firmy


Doba postupuje a tato společnost se nadále rozšiřuje

Průlomové byly také roky 1999, 2000 a 2003 kdy celá firma prošla reorganizací a původní podnikatelské záměry se oddělily a společnost se zaměřila jenom na poskytování služeb v oblasti Western Union. Služby poskytuje přímo na své provozovně nebo prostřednictvím sítě po celé České republice. V roce 2004 se stali součástí sítě Ticket Art. Díky spojení s dalšími partnery můžeme klientům nabídnout vstupenky na různé druhy akcí a to nejenom u nás ale také v zahraničí.

Neustále rozšiřujeme síť poboček, aby byly dostupné pro všechny občany České republiky


Rozvinutí firmy až do dnešní podoby

Všechny služby jsou zde pro zákazníky a díky službě Western Union Money Transfer můžete provést hotovostí převod peněz mezi dvěma fyzickými osobami bez nutnosti založení účtu. Peníze můžete odeslat nebo přijmout na kterékoli pobočce Western Union ve více než 190 zemích světa.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportturistspecial.cz

Vydáno 31.08.2017
141 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků
Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.

Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě
Pravděpodobně jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali v co nejkratším čase převést jistou hotovost do zahraničí, nebo naopak ze zahraničí peníze přijmout. Právě na tyto případy myslí společnost Western Union, která zajišťuje převody peněz po celém světě. Mezi nejstarší agenty ...

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz
Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. je nejstarším agentem firmy Western Union v České republice. Nabízí transfer peněz do a z více než 200 zemí světa a kromě mezinárodních převodů peněz se zabývá i předprodejem vstupenek na kulturní akce.

Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě
Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.
www.sportturistspecial.cz
Adresa

Adresa

Panská 12, vchod z Jindřišské ulice
Praha 1 110 00

info@sportturistspecial.cz
+420 224 229 524


Najdete nás také zde:

ARES
captcha