Ústav stavebního zkušebnictví s.r.o. je akreditovaná zkušební laboratoř především se zaměřením na zkoušky betonu

Ústav stavebního zkušebnictví s.r.o. je akreditovaná zkušební laboratoř. Nabídka jejich služeb se specializuje pro dodavatele staveb nebo dodavatele stavebních prací, hmot, polotovarů a výrobků. Také se zaměřují na služby pro stavebníky, investory, stavební dozorce, projektanty, technology a vývojáře.

Ústav stavebního zkušebnictví s.r.o. Akred.zkušeb.laboratoř č.1115

Historie společnosti

V roce 1998 byla zahájena činnost samostatné zkušebny. Naše společnost byla součástí Pozemních staveb Pardubice. Již od roku 1996 se zkušební laboratoř začala postupně přesouvat. Centrální pracoviště i se zkušebnou se přesunulo na novou lokaci právě v Pardubicích – Trnové. Od této chvíle jsme se stali plně samostatnými.

Přečtěte si více informací o historii


Laboratoř funguje jako zkušebna stavebních hmot

Především se zaměřujeme na zkoušky betonu. V polní sekci jsou nejrozšířenější hutnící zkoušky zemních konstrukcí. Jaké servisní práce a ostatní služby nabízíme? Zejména činnost spojenou s výrobkovou certifikací, technickou vstupní, výstupní i mezioperační kontrolu, návrhy a ověření receptur pro výrobu. Mezi hlaví patří: mechanické, fyzikální a chemické zkoušky stavebních hmot, polotovarů, výrobků, konstrukcí a finálních staveb.

Provádí zkoušky betonu


V roce 2000 byl rozšířen počet akreditovaných zkoušek

Vše je zajištěno českými, mezinárodními, evropskými a technickými normami. Otestujeme jakýkoliv beton (lehký, stříkaný a další), ale i přírodní kamenivo, suché maltové směsi a sanační hmoty, výrobky cihlařské pálené, betonové tvárnice pro zdění, desky na bázi dřeva nebo i dlažby.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.uszpce.cz

Vydáno 31.08.2017
57 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ústav stavebního zkušebnictví s.r.o. Akred.zkušeb.laboratoř č.1115
WEBOVÁ STRÁNKA
Ústav stavebního zkušebnictví s.r.o.
www.uszpce.cz
Adresa

Adresa

Jiřího Potůčka 115
Pardubice 530 09

slama.pce@post.cz
+420 466 416 304


Najdete nás také zde:

ARES
captcha