Děrovací lis Euromac MTX pro vysekávání dílů z plechu

S & Ř, CH KOVO s.r.o.

Děrovací lis Euromac MTX pro vysekávání dílů z plechu

Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.

S & Ř, CH KOVO, práškové lakování a truhlářská výroba

Práškové lakování

Lakovna se zaměřuje na předpravu a lakování hliníku. K dispozici jsou nejmodernější stroje a zařízení a díky tomu umožňují lakování dílců o velikosti 6x1 a 5x0,8. Předprava se provádí ve čtyřech cyklech. 1. Odmaštění, fosfátování. 2. První oplach. 3. Druhý oplach. 4. Postřik DEMI vodou. Původní lakovna je také pořád k dispozici a je zde možné lakovat díly formou nanášení a vypalování barvy, jde o rozměry 1700x1700x3800mm. Plošné a tyčové díly by však měly být do délky 4000mm.

Lakování hliníku


Práci se dřevem považujeme za unikátní zkušenost

Velice si vážíme přírodních materiálů. Dřevo se pořád považuje za výjimečnou přírodní surovinu. Krásně doplňuje naše domy a můžete z něho vyrobit mnoho výrobků. Naše truhlářská výroba se zaměřuje na zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme okna, dveře, schody nebo i atypický nábytek.

Truhlářská výroba


Nabízíme volné výrobní kapacity

Jedná se o čtyřstrannou frézu GRIGGIO G240 P a automatický cinkovač OMEC 650-M. Práce se dřevem je historické umění, které v žádném ohledu nepodceňujeme a snažíme se zákazníkům dodat nábytek, který má ve svém nitru duši.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.chkovo.cz/

Vydáno 01.09.2017
338 Zhlédnutí
Topováno 11.07.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA S & Ř, CH KOVO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
S & Ř, CH KOVO s.r.o.
www.chkovo.cz
Adresa

Adresa

Chroustovice 156
Chroustovice 538 63

chkovo@chkovo.cz
+420 469 614 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha