Zkušební neinvazivní měření absolutní i relativní vlhkosti v plynech či nevodních kapalinách Praha

PANAMETRIA CZ s.r.o. Ultrazvukové průtokoměry a měření Praha

Zkušební neinvazivní měření absolutní i relativní vlhkosti v plynech či nevodních kapalinách Praha

PANAMETRIA CZ s.r.o.
Ultrazvukové průtokoměry a měření PrahaSpolečnost Panametria CZ zajišťuje výrobky od různých značek pro analýzu vlhkosti, analýzu kyslíku nebo měření průtoku ultrazvukem

Tato společnost zajišťuje také veškerý servis, poradenství, demo předvedení, kalibraci, návrh projektu, zkušební měření a mnoho dalšího. Kdykoliv se můžete na tuto firmu obrátit. Velice rádi Vám ve všem vyhoví. Předvedou, ukážou a díky tomu poznáte daný výrobek i v praxi po názorné ukázce.

UT průtokoměry kapalin, PANAMETRIA CZ s.r.o.

Sídlo firmy se nachází v Praze

Další zastoupení byste však také našli i v jiných městech České republiky. Například v Plzni, Mostu nebo Ostravě. První si představíme značku GE Panametrics. Mají celou řadu vlastních patentů, používaných pro analýzu vlhkosti a kyslíku. Také pro měření průtoku ultrazvukem. GE General Eastern se zabývá optickou kondenzační metodou, u které se měří rosný bod. Mají také laboratorní i průmyslové analyzátory a kalibrátory vlhkosti.

Přístroje na různé druhy měření


Kategorie PCI

Kategorie PCI se rozděluje do několika následujících skupin: UT průtokoměry kapalin, UT průtokoměry plynů, Vortex průtokoměr, Coriolis průtokoměr, analýza kyslíku, stopová vlhkost a rosný bod uhlovodíků. Každé odvětví skýtá ještě několik rozdílných produktů, které se dále zaměřují na jistou specializaci.

Rozpis kategorií PCI s různým zaměřením


Zajišťujeme servis, ale provádíme i návrhy řešení

Pro veškeré výrobky zajišťujeme také servis včetně kalibrace. U projektu se vždy zaměřujeme na celistvost problému a také na řešení vašeho požadavku. Kompletně zakázku i zrealizujeme. Montujeme a provádíme také veškeré instalace.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.panametria.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Přesné a spolehlivé měření s kvalitními přístroji zajistí Panametria CZ

Přesné a spolehlivé měření s kvalitními přístroji zajistí Panametria CZ

Průtok nebo stopová vlhkost a jejich měření, analýza kyslíku a podobné činnosti jsou používány v průmyslu, lékařství i jinde. Měřící techniku pro jejich zvládnutí nabízí firma Panametria CZ s.r.o. V nabídce máme například spolehlivé průtokoměry pro měření průtoku plynů a kapalin. Využijte naše přístroje a máte zaručenou správnost a spolehlivost měření.

Vydáno 09.08.2016
Měřící technika: Průtokoměr i laserové zaměřování

Měřící technika: Průtokoměr i laserové zaměřování

Firma Panametria CZ je specialistou na prodej a servis PCI výrobků a měřící techniky. Jde o vysoce spolehlivé přístroje, které jsou díky kvalitě svého provedení vhodné i do skutečně obtížných provozních podmínek. V našem sortimentu můžete vybírat PCI výrobky a měřící techniku značek, jako jsou GE Sensing & Inspection Technologies, META Vision nebo Delta-F. A o jaké skupiny PCI výrobků se konkrétně jedná?

Vydáno 01.05.2015
Kvalitní průtokoměry a měřící technika, která poslouží i v obtížných podmínkách

Kvalitní průtokoměry a měřící technika, která poslouží i v obtížných podmínkách

Měření průtoku, teploty, tlaku, rosného bodu, stopové vlhkosti či analýza kyslíku patří mezi činnosti, které jsou hojně využívány nejen v průmyslové praxi, ale například i pro správné dávkování energií či v lékařství. Obrovské využití mají především průtokoměry plynů a kapalin. Firma Panametria nabízí spolehlivé a ověřené průtokoměry, které jsou schopny změřit vše potřebné i ve specifických podmínkách. Naše měřící technika zaručuje správnost a spolehlivost měření, a tím i spokojenost zákazníka.

Vydáno 06.06.2015Vydáno 01.09.2017
273 Zhlédnutí
Topováno 22.11.2020