PANAMETRIA CZ s.r.o.
Ultrazvukové průtokoměry a měření Praha

Vydáno 01.09.2017
255 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2018

Společnost Panametria CZ zajišťuje výrobky od různých značek pro analýzu vlhkosti, analýzu kyslíku nebo měření průtoku ultrazvukem

Tato společnost zajišťuje také veškerý servis, poradenství, demo předvedení, kalibraci, návrh projektu, zkušební měření a mnoho dalšího. Kdykoliv se můžete na tuto firmu obrátit. Velice rádi Vám ve všem vyhoví. Předvedou, ukážou a díky tomu poznáte daný výrobek i v praxi po názorné ukázce.

UT průtokoměry kapalin, PANAMETRIA CZ s.r.o.

Sídlo firmy se nachází v Praze

Další zastoupení byste však také našli i v jiných městech České republiky. Například v Plzni, Mostu nebo Ostravě. První si představíme značku GE Panametrics. Mají celou řadu vlastních patentů, používaných pro analýzu vlhkosti a kyslíku. Také pro měření průtoku ultrazvukem. GE General Eastern se zabývá optickou kondenzační metodou, u které se měří rosný bod. Mají také laboratorní i průmyslové analyzátory a kalibrátory vlhkosti.

Přístroje na různé druhy měření


Kategorie PCI

Kategorie PCI se rozděluje do několika následujících skupin: UT průtokoměry kapalin, UT průtokoměry plynů, Vortex průtokoměr, Coriolis průtokoměr, analýza kyslíku, stopová vlhkost a rosný bod uhlovodíků. Každé odvětví skýtá ještě několik rozdílných produktů, které se dále zaměřují na jistou specializaci.

Rozpis kategorií PCI s různým zaměřením


Zajišťujeme servis, ale provádíme i návrhy řešení

Pro veškeré výrobky zajišťujeme také servis včetně kalibrace. U projektu se vždy zaměřujeme na celistvost problému a také na řešení vašeho požadavku. Kompletně zakázku i zrealizujeme. Montujeme a provádíme také veškeré instalace.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.panametria.cz