Blumenbecker Prag s.r.o.
Průmyslová automatizace Praha
Společnost Blumenbecker Prag má novou specializaci, zaměřuje se na off-line simulaci robotických pracovišť

Každým dnem se zvyšuje nasazování průmyslových robotů a robotických linek do nejrůznějších průmyslových odvětví a proto roste i poptávka po off-line simulacích. Vypracují návrh automatizačního projektu, vytvoří projekci, zaručují záruční i pozáruční servis.

Off-line simulace robotických pracovišť, Blumenbecker Prag s.r.o.

Off-line simulace robotických pracovišť

Problematika se zaměřuje na robotická pracoviště a celé linky. Práce této společnosti spočívá ve zpracování návrhu a následné realizaci projektu. Ve kterých oborech nejvíce můžeme automatizaci vidět? Rozhodně se to týká především automobilového průmyslu, kde musíte mít všechno perfektně vyrobené a nesmíte udělat žádnou chybu a i proto se nahrazují mechanické a ostatní stroje včetně lidské práce za automatizaci, která je přesná a bezchybná.

Podrobné informace o celém systému


Náročné moderní podmínky a nároční klienti vyžadují perfektní řešení

Firma se vždy zaměřuje na požadavky zákazníka, takže se musí obeznámit s celou problematikou, aby vám mohla vypracovat pro vaše pracoviště návrh, který bude odpovídat správnému řešení. Začíná se virtuální výstavbou a končí se samotným funkčním procesem.

Zkuste to jinak a nechejte si vypracovat návrh řešení


Co Vám může přinést robotický proces?

Nejde jenom o zlepšení a zkvalitnění práce, ale také o snížení nákladů na fyzické prototypy. Vždy včas odhalíte problémy. Můžete si kdykoliv celý výrobní proces ověřit. Navíc minimalizujete rizika, která mohou vznikat při výrobním procesu. V každém směru jde také o bezpečnost.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.blumenbecker.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Bin Picking – výběr objektů z bedny robotem naváděným 3D kamerou

Bin Picking – výběr objektů z bedny robotem naváděným 3D kamerou

Aplikace Bin-Picking řeší lokalizaci a výběr objektů z bedny, či kontejneru bez nutnosti zásahu lidského faktoru. Oči člověka jsou nahrazeny 3D průmyslovou kamerou, jeho ruce pak ramenem průmyslového robota. Nejširší uplatnění nachází tato aplikace při strojírenské výrobě, ale i jinde.

Vydáno 23.07.2013
Moderní výrobní podnik se dnes bez automatizace výroby, průmyslových sítí, robotických a kamerových aplikací neobejde.

Moderní výrobní podnik se dnes bez automatizace výroby, průmyslových sítí, robotických a kamerových aplikací neobejde.

Průmyslová automatizace, řídicí systémy a průmyslové sítě jsou ideální pro prostředky zefektivnění a zkvalitnění výroby. Průmyslové kamery a kamerové systémy nasazené přímo do výrobní linky vám zase pomohou při kontrole kvality výroby, a tím zvyšovat spokojenost zákazníků. Automatizaci jednotlivých strojů a celých výrobních linek, aplikace kamerových systémů a průmyslové sítě navrhuje, realizuje společnost Blumenbecker Prag s r.o., která má v těchto oborech dlouholeté zkušenosti.

Vydáno 13.07.2014
Na veletrhu AUTOMATICA 2016 vzbudilo zájem originální řešení robotického pracoviště Bin Picking od firmy Blumenbecker Prag

Na veletrhu AUTOMATICA 2016 vzbudilo zájem originální řešení robotického pracoviště Bin Picking od firmy Blumenbecker Prag

Na veletrhu AUTOMATICA 2016 firma Blumenbecker Prag vystavovala již potřetí v řadě. Náš exponát pracoviště Bin Picking byl tentokrát součástí expozice divize Blumenbecker Engineering Holding. Když jsme se před 4 lety zúčastnili s naším řešením úlohy Bin Picking poprvé, dala se konkurence se stejným zaměřením spočítat na prstech. Letos byl nárůst vystavovatelů s Bin Picking aplikacemi (spolupráce průmyslové kamery a robota při vybírání předmětů z kontejneru) enormní. Přesto se naše originální SW a HW řešení při zpracování obrazu průmyslové kamery ve stále sílící konkurenci zahraničních firem neztratilo.

Vydáno 05.08.2016Vydáno 14.09.2017
135 Zhlédnutí
Topováno 03.06.2020

Průmyslové roboty

Průmyslové roboty

Průmyslová robotizace, zakázková robotická řešení pro průmyslová odvětví

Řídicí a monitorovací systémy

Řídicí a monitorovací systémy

Řídicí a monitorovací systémy pro transparentní řízení pracovního procesu

Strojové vidění a technologie třídění

Strojové vidění a technologie třídění

Systémy strojového vidění, senzory, průmyslové kamery, třídicí technologie