Sanace budov, rekonstrukce bytů a revitalizace domů

Stavební činnost společnosti BB Building sanace s.r.o. se zaměřuje na kompletní dodávku jakýchkoliv prací, které se týkají historických budov, bytových domů, panelových domů nebo rodinných domků. A v neposlední řadě vytváří odborné posudky a zajistí projektovou dokumentaci.

Rekonstrukce domů, bytů Praha, BB building sanace, s.r.o. Sanace budov a betonových konstrukcí

Staráme se o Váš dům zvenku i zevnitř

Domov je pro každého místem odpočinku, klidu a pohody. Vše má být na svém místě a pak můžeme být ve svém domově opravdu spokojení. V případě, že jste s něčím nespokojení, můžete se obrátit právě na firmu BB building sanace s.r.o., která provádí revitalizaci domků a dokonce i moderní rekonstrukce bytů. Stavební úpravy, opravy a rekonstrukce, to vše zajistí svými odborně vyškolenými pracovníky.

Sanace budov


Složitější úpravy našeho domova nebo jakýchkoliv jiných budov

Tato společnost provádí také složitější práci. Zaměřují se na sanaci betonových konstrukcí. Provádí opravy panelových domů, mostů, opěrných stěn a ramp. Sanace je v podstatě odstranění průsaků vody. V této oblasti se zaměřují na odvlhčení zdiva, odsolení zdiva, injektáže nebo dodání speciálních omítek. Často se problémy právě s vlhkostí a prosakováním spodní vody do domů projevují u historických budov.

Stavební stroje jejich prodej nebo zapůjčení


Revitalizace domů a rekonstrukce bytů

Každý dům je jiný a proto se při revitalizaci domu zaměřují výhradně na přání zákazníka. Provádí stavební práce na klíč včetně architektonického návrhu. Prodávají stavební stroje mnoha renomovaných značek a součástí prodeje je také servis. Můžete si některé z nich také zapůjčit v jejich půjčovně.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.buildingsanace.cz

Vydáno 07.09.2017
43 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

O sanace budov i další stavební práce se postará BB building sanace Praha

O sanace budov i další stavební práce se postará BB building sanace Praha
Problém s vlhkostí zdiva vašeho domu či jiné stavby může vyřešit sanace. Pokud vás prosakování vody přes stěny či střechu do domu trápí, obraťte se na firmu BB building sanace, s.r.o. Praha. Specializujeme se na sanace budov a betonových konstrukcí, ale také další stavební práce a rekonstrukce.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BB building sanace, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BB building sanace, s.r.o.
www.buildingsanace.cz
Adresa

Adresa

U hostivařského nádraží 182/26
Praha 10 102 00

fm-fram@volny.cz
+420 271 961 657


Najdete nás také zde:

ARES
captcha