ČERNOHORSKÝ s.r.o.
Jeřábnické a zemní práce Opava

Vydáno 12.09.2017
54 Zhlédnutí
Topováno 30.01.2018

Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

Praxe v oblasti zemních a výkopových prací se vždy hodí. Firma Čenohorský s.r.o. provozuje autodopravu, provádí jeřábnické a zemní práce. Potřebujete sehnat firmu na terénní úpravy, výkopové nebo zemní práce na Opavsku? Firma působí po celém Moravskoslezském kraji.

Zemní a výkopové práce, Černohorský s.r.o., Opava

Stavební firma s výkonnou technikou

Díky vlastnímu vozovému parku můžeme kompletně zajistit každý požadavek zákazníků. Odvážíme a dovážíme náklad v případě potřeby. Máme rozsáhlou techniku. Velká vybavenost zajišťuje kvalitní a rychle odvedenou práci u každé zakázky. Do používané techniky řadíme podkop, lopatu, paletové vidle, zametač, válec, pásové minirypadlo, hydraulické kladivo, smykový nakladač a ostatní přídavné zařízení například základní lopatu, paletizační vidle, zametač, s podkopem.

Výkopové a zemní práce


Jeřábnické práce a autodoprava

Mnohaleté zkušenosti v tomto oboru usnadňují práci i pro těžké a složité zakázky. Realizujeme menší stavební zakázky, ale také velké stavby. Dvacet let praxe je naší pozitivní vizitkou. A díky našemu modernímu strojnímu vybavení uskutečníme všechny požadavky klientů. Zemní práce provádíme po celém MSK i po celé ČR. Zejména v Opavě, Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku, Karviné, Krnově, Bruntále.

Vždy profesionálně odvedená práce


Vykopáváme menší základy i rozsáhlé podzemní objekty

Kopeme základy pro rodinné domy, různé objekty, dostaneme se však také do hloubky. Vykopeme inženýrské sítě a provádíme zemní práce pro stavbu silnic nebo chodníků. Bagrujeme, odvážíme materiál a mnoho dalšího. Náš vozový park zahrnuje Volvo Hr, Tatru-S3 a Tatru kontejnery.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cernohorskysro.cz