Kvalitní a profesionální pneuservis - přezouvání a vyvažování kol na moderních strojích

Autochodura s.r.o. Autoservis Havířov

Kvalitní a profesionální pneuservis - přezouvání a vyvažování kol na moderních strojích

Autopůjčovna, která půjčuje nejenom osobní a užitkové automobily ale také dodávky a mikrobusy

Potřebujete dodávku nebo mikrobus? Pak se obraťte na firmu Autochodura s.r.o., což je firma, která zprostředkovává vše ohledně vypůjčení automobilů a to nejenom osobních, ale právě i dodávkových, užitkových nebo mikrobusů. Mají i mnoho ostatního příslušenství.

Autopůjčovna: osobní a užitkové automobily, Autochodura s.r.o.

Automobily jsou jejich vášní

Vášeň pro život, vášeň pro automobily. V dnešní době si vlastní automobil nemusíte ani pořizovat, protože si jej stačí vypůjčit. Ceny jsou velice lákavé, takže se pro vypůjčení nadchne každý, kdo potřebuje okamžitou pomoc. Dokonce zapůjčí i svatební vůz, který Vás bude doprovázet na vaší cestě ve svatební den.

Osobní automobily, vícemístné, půjčovna dodávek i svatebních vozů


Týká se to i dodávek a mikrobusů

K dispozici mají až 40 vozů, které jsou praktické, velké, objemné a vleze se do nich spousta lidí. Půjčovna dodávek se rozlišuje dle velikosti vozů, proto je na výběr ze středních, maxi nebo XXL vozidel. Podnikatelé si už nemusejí dělat starosti s převozem větších věcí, ale mohou si prakticky na krátkou dobu zapůjčit dodávku dle velikosti, jakou budou potřebovat. Vypůjčením si zajistíte stěhování nábytku, převážení těžších břemen, přemisťování věcí z firmy do firmy a mnoho dalšího.

Potřebujete si vypůjčit dodávkový vůz? Podívejte se na náš široký sortiment vozidel a zařiďte si jednoduchou smlouvu o pronájmu


Krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení

Jaké má výhody vypůjčení vozidla? Ušetříte z hlediska financí. Budete mít zajištěný perfektní technický stav vozidla. Navíc jsme kdykoliv k dispozici a můžete nás okamžitě kontaktovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autochodura.cz

Vydáno 12.09.2017
333 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autochodura – autopůjčovna, autoservis i renovace náprav

Autochodura – autopůjčovna, autoservis i renovace náprav
Má vaše vozidlo poruchu? Potřebujete si půjčit auto pro osobní potřeby nebo třeba na stěhování? Autopůjčovnu a půjčovnu dodávek, ale také autoservis provozuje firma Autochodura s.r.o., a to už od roku 1999. Na základě bohatých zkušeností vám doporučíme vůz na míru. Zajišťujeme krátkodobý i ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autochodura s.r.o. Autoservis Havířov
WEBOVÁ STRÁNKA
Autochodura s.r.o.
www.autochodura.cz
Adresa

Adresa

Studentská 1554/1
Havířov 736 01

servishavirov@seznam.cz
+420 775 760 506


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha