Zdeněk Žák-DOZNA
Prodej dopravního a orientačního značení

Prodej dopravního a orientačního značení

Dopravní a orientační značení pro obce i stavební firmy

Půjčovna dopravního značení

Půjčovna dopravního značení

Půjčovna přenosného a orientačního dopravního značeníVydáno 12.09.2017
54 Zhlédnutí
Topováno 17.01.2018

Značky všeho druhu, to je dopravní značení od firmy Zdeněk Žák - DOZNA

Dopravní značení je poměrně běžnou záležitostí, řeknete si, ale jako firma se musejí starat o rychlé dodání, obzvláště pokud potřebujete nárazově dodat značení na uzavírky nebo opravy silnic.

značky, dopravní značení, Zdeněk Žák-DOZNA, České Budějovice

Značky vidíme u každé cesty a ve městech

V jejich sortimentu naleznete značky dopravní, přenosné, elektronické plavební, orientační, turistické, interiérové, reklamní, prosvětlovací ale i mnoho z dalších výrobků jakými jsou orientační plány měst nebo obcí, také zde mají své zastoupení firmy i například parky. Zajistí ochranné sloupky nebo bezpečnostní tabulky. Dále mají v sortimentu parkovací zábrany a informační skříňky.

Městské znaky, domovní čísla a spousta dalšího


Značky všeho druhu kamkoliv, kde je potřebujete

Využití najdou téměř všude, nejenom u cest, ve městech, na vesnicích, ale také na dopravních steskách, ve firmách a u řemeslných firem. Značky mohou být různého typu, existuje provedení vodorovné, svislé nebo provizorní. Zajistíme kompletní dodávku jakéhokoliv typu, který budete požadovat.

Prodej a vypůjčení dopravního značení v Českých Budějovicích


Přenosné a orientační značení

Stavební firmy často potřebují značení přemisťovat. Nejčastěji jde o postup, který se vidí při výstavbě cest, dálnic nebo při opravách komunikačních silnic. Proto je nejlepší mít vždy po ruce dopravní značení, které je přenosné a dá se velice snadno přemístit. K tomu zajistíme nástavce, podstavce či objímky k jejich ukotvení.