Hlouch Motors v Třebíči - autorizovaný prodejce vozů Ford

Autorizovaný partner Ford, to je Hlouch Motor v Třebíči. Poskytuje profesionální služby v oblasti prodeje nových osobních a užitkových vozů Ford. Zajistí kompletní servis, karosárnu, lakovnu a prodej originálního příslušenství či náhradních dílů Ford.

Ford Focus, HLOUCH MOTORS, Třebíč

Prodej luxusních nových automobilů

Cenově je značka Ford dostupná pro široký sortiment obyvatelstva. Zajistíme zkušební jízdu a v případě potřeby pomůžeme najít řešení ohledně financování nového automobilu. Líbí se Vám Ford Focus? Nebo to raději bude Mondeo či Fiesta? Záleží jenom na Vaší představě. V případě, že potřebujete něco většího je velice výhodným řešením zvolit Ford Focus kombi.

Sledujte nás na facebooku!


Potěšení z jízdy nic nenahradí

Moderní automobily jsou luxusně vybavené, snadno ovladatelné a spolehlivé. Automobil je věcí, která je nezbytná. Každý den se nějak potřebujeme dostávat do práce a z práce domů, jezdíme na nákupy, ale zařizuje i jiné věci. Automobily jsou proto v dnešním světě naprostou nutností, ovšem můžeme se na ně dívat i z jiné stránky. Jsou moderním, vkusným a inovativním doplňkem, který představuje Vaši osobu.

Zarezervujte si testovací jízdu


Každý automobil má luxusní vzhled a disponuje inovativními technologiemi

Užijte si každou jízdu, jako kdyby byla první. Zajistíme kompletní servis, ale také například karosárnu či lakovnu v případě potřeby. Provádíme také jakékoliv opravy. Vyberte si automobil, který Vás bude charakterizovat. Příjemnou jízdu podtrhnou jízdní vlastnosti, pohodlí a komfortní vybavení s moderními technologiemi.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://ford.hlouch.cz/

Vydáno 15.11.2017
239 Zhlédnutí
Topováno 10.12.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HLOUCH MOTORS Autorizovaný prodejce vozů Ford
WEBOVÁ STRÁNKA
HLOUCH MOTORS
ford.hlouch.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 36/94
Třebíč 674 01

ford@hlouch.cz
+420 568 440 083


Najdete nás také zde:

ARES
captcha