Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr Rekvalifikační kurzy a školení Rakovník

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr
Rekvalifikační kurzy a školení RakovníkVzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.

Vzdělávacího středisko Jan Šlegr

Základní a opakovaná školení

Ta se provádí samozřejmě běžně a patří mezi ně školení: strojníků nakladačů, rypadel, dozerů, obsluh kompresorů, strojníků betonárek, obsluh automixů, čerpadel na beton, lešenářů, řidičů motorových vysokozdvižných vozíků, jeřábníků a to všech druhů, vazačů břemen, obsluh vrtacích souprav, obsluh elektrocentrál, strojníků kombajnů, obsluh motorových pil, obsluh pohyblivých pracovních plošin, obsluhy PC dle konkrétních programů a mnohých dalších.

Školení, při kterém získáte všechny podstatné informace


Nabídky kurzů

Kurzy se specializují na různé druhy pracovních činností. Řadí se mezi ně zemní stroje, motorové vozíky, jeřábník – vazač, pracovní plošina, hydraulická ruka, motorová pila a křovinořez, sklízecí mlátička, lešenář, práce ve výšce nebo opakovaná školení.

Nezbytné kurzy, které musíte splnit, abyste úspěšně a profesionální vykonávali své zaměstnání


Poskytujeme poradenské služby

Provádíme revize stavebních a zemních strojů, zdvihacích zařízení a vysokozdvižných vozíků. Podle možností je možné provést kurzy ve Vašich prostorách. S námi máte zajištěnou kvalitu, spolehlivost, seriózní jednání a především rozumnou cenu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kurzyhorizont.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dvacetjedna let ve vzdělávání dospělých letos slaví Vzdělávací středisko Horizont

Dvacetjedna let ve vzdělávání dospělých letos slaví Vzdělávací středisko Horizont

Vzdělávání dospělých je velmi důležité, zejména u zaměstnanců pracujících s nejrůznějšími stroji. Používají se stále novější technologie a je třeba s vývojem neustále držet krok. Vzdělávací kurzy pro práci s nejrůznějšími stroji nabízí už dvacet let Vzdělávací středisko Horizont Nové Strašecí. Zaškolíme pracovníky i celé firmy a organizace v různých oblastech, aby zaměstnanci mohli vykovávat kvalitně a bezpečně práci na svěřených strojích.

Vydáno 13.09.2016Vydáno 14.09.2017
78 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2018