Kuchyňské linky – Pohořelice, Ivančice a celé Brno venkov

Kuchyňské studio Jan Forman

Kuchyňské linky – Pohořelice, Ivančice a celé Brno venkov

Kuchyňské studio
Jan Forman
Truhlářství, které vyrábí kuchyňské linky a ostatní nábytek, nachází se v oblasti Brno – venkov

Sídlíme blízko Moravského Krumlova, ale za dobu naší působnosti jsme se rozšířili už i za hranice tohoto kraje. Snažíme se plnit všechny požadavky našich zákazníků. Vyrábíme i další nábytek do dětských pokojů, ale také například do kanceláří.

Kuchyňská linka, Kuchyňské studio Jan Forman

Kuchyně Vašich snů

Sníte o nové kuchyni? Myslíte si, že jde o neuskutečnitelnou představu? Nová kuchyně už nemusí být pouhým snem. Vyrábíme a montujeme kuchyňské linky za velice příznivé ceny. Odhalte nám svou vizi a my uděláme všechno proto, abychom ji naplnili. V dnešní době je na výběr z mnoha dekorů dřeva a všech typů barev, takže se dá skvěle kombinovat. Dopřejte si také moderní a praktickou kuchyni.

Luxusní kuchyně, ve které se bude vařit jedna radost


Výroba nejen kuchyňského nábytku, ale také vestavěných skříní, stolů nebo postelí

Potřebujete sehnat atypický nábytek do vašeho domova za rozumnou cenu? Pracujeme, rychle, spolehlivě a přesně. Vyrábíme vestavěné skříně přímo na míru do daných prostor i do nevšedních místnostní, kde je málo místa nebo se může jednat o podkrovní byt či dům. Poradíme si se šikmými rohy a navrhneme optimální řešení prostoru.

Výroba vestavěných skříní přímo na míru


Zaměřujeme se na různé druhy nábytků

Vybrat si můžete tvar, dle dispozic vašeho domova, také barvu a materiál. Sestavujeme a vyrábíme kancelářský nábytek, nábytek do dětských pokojíčků, ale také předsíňové stěny, abyste si kam měli odložit, když po těžkém a namáhavém dni přijdete domů. Udělejte si domov takový, abyste se zde cítili vždy dobře a příjemně. My k tomu můžeme přispět kvalitním a krásným nábytkem.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kuchyneforman.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kuchyně Forman: Nejen kuchyňská linka nebo vestavné skříně podle vašich představ

Kuchyně Forman: Nejen kuchyňská linka nebo vestavné skříně podle vašich představ

Uvažujete o rekonstrukci kuchyně, ale žádná z běžně nabízených variant vás nezaujala? Nebo potřebujete elegantně vyřešit atypický prostor pro vaši kuchyňskou linku? Pak jsme tu právě pro vás. Kuchyňské studio Forman nabízí kuchyně na míru přesně podle vašich představ. To vše profesionálně a za výhodné ceny.

Vydáno 20.08.2014
Kuchyňské linky – Pohořelice, Ivančice a celé Brno venkov

Kuchyňské linky – Pohořelice, Ivančice a celé Brno venkov

Výběr kuchyňské linky do bytu je důležitým okamžikem pro každého gastronomického nadšence. Měla by splňovat všechny standardy pro pohodlné vaření, bezproblémový přístup ke spotřebičům a mít dostatečnou využitelnou pracovní plochu. Kuchyňské linky se liší také dle použitých materiálů, kterých je na trhu k dispozici velké množství. Stačí si vybrat tu nejvhodnější pro vás.

Vydáno 18.05.2016
Nábytek na míru od profesionálů s dlouholetou praxí

Nábytek na míru od profesionálů s dlouholetou praxí

Nevíte si rady s vhodným nábytkem do bytu, rodinného domu či kanceláře? Přenechte starosti zkušeným odborníkům, kteří díky dlouholeté praxi dokáží správně poradit, zpracovat profesionální návrh a zrealizovat veškerá přání na míru jak přáním zákazníka, tak prostorám jakéhokoliv interiéru.

Vydáno 21.12.2013Vydáno 14.09.2017
110 Zhlédnutí
Topováno 16.08.2018

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Kuchyňský nábytek - linky, skříňky, ostrůvky, barové pulty, spotřebiče, návrh na míru

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Zakázková výroba vestavěných skříní do jakéhokoliv prostoru na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku

Výroba nábytku na zakázku do dětských a obývacích pokojů, ložnic, jídelen, kanceláří