MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit

Chráněná dílna Havlíčkův Brod – poskytovatel tzv. náhradního plnění

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
Výroba těsnicí materiály Bentonit
Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT

Společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. disponuje širokým sortimentem bentonitových těsnicích produktů. Tyto produkty se dají běžně použít na pozemní, inženýrské i vodní stavby. Bentonitové produkty najdou uplatnění tam, kde je potřeba hydroizolace, zadržení vlhkosti nebo také zúrodnění půdy.

Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT, MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o

Jak celý tento systém funguje?

Tento materiál dokáže zvětšovat svůj objem, když přijde do kontaktu s vodou. Objem může narůst až o 300% a díky tomu zadrží veškerou vodu a nic nepropustí. Unikátní systém, který je spolehlivý a v mnohých ohledech použití opravdu zázračný. Nasává a bobtná, a proto se může použít i pro sanaci nádrží nebo izolaci vodních děl. Systém je elastický, takže se dokážou skvěle přizpůsobit.

Těsnící systémy nové generace


Z jakých produktů můžete vybírat?

Sortiment zahrnuje bentonitový těsnící pás, těsnící plech, těsnící tmel, granulovanou směs, rohože, injektážní systémy, hydroizolační pásky nebo zde najdete také kabelovody Flexis. Pro konkrétní použití ve stavebnictví si vždy můžete zvolit potřebný produkt.

Bentonitové rohože – oblast použití a návod, jak použít


Své uplatnění tento systém najde nejenom ve stavebnictví

Používat se může také v zemědělství nebo pro vodohospodářské či ekologické účely. Bentonitové rohože jsou například skvělým produktem, který překonávají svými vlastnostmi všechny ostatní těsnicí systémy a navíc jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Dvojité rohože nahrazují všechny druhu těsnicích materiálů. Navíc mají snadný a jednoduchý způsob pokládky, což je také jejich další výhodou a velkou předností.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bentonit.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm

Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm

Hydroizolace staveb vyžaduje optimální řešení, které dokážou zajistit těsnící systémy z bentonitu. Jejich účinky spočívají ve špičkové ochraně před průniky vody včetně tlakové. O jejich výrobu a následný prodej se již léta stará společnost MEDIUM International I. s.r.o. se sídlem v Mostě.

Vydáno 14.05.2018
Bentonitové systémy jako hydroizolace nové generace

Bentonitové systémy jako hydroizolace nové generace

Ve stavebnictví je velké množství technologií, ze kterých můžeme vybírat. Samozřejmě by vždy mělo být naším cílem materiál co nejvíce zužitkovat a zajistit jeho trvanlivost. Jednou z oblastí stavebnictví, o kterou bychom se měli zajímat, je efektivní hydroizolace. Mezi těsnící systémy nové generace se řadí výrobky společnosti MEDIUM International. V nabídce firmy, je řada těchto těsnících systémů založených na bázi bentonitu. Bentonitové těsnící pásky řady MQ a MQF mají široké uplatnění při utěsňování pracovních i dělících spár v pozemních, inženýrských nebo vodních stavbách.

Vydáno 14.05.2015
Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází

Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází

Granulovaný bentonit je materiál vhodný pro hydroizolace ekologických staveb či spodních staveb, utěsnění zahradních jezírek, rybníků, ale také studen i dalších vodních děl.

Vydáno 07.06.2016Vydáno 14.09.2017
119 Zhlédnutí
Topováno 01.10.2018

Bentonitové tmely

Bentonitové tmely

Bentonitové těsnící tmely MQ 100 MASTER k zajištění utěsnění a dokonalého kontaktu s betonovou plochou

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky MQ se skvělými chemickými vlastnostmi pro hydroizolaci

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis®, skvělé řešení pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí