LAGUS s.r.o.
Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.

Díly tvářené za studena, LAGUS s.r.o.

Vysoká kvalita výrobků a přitom nízká cena

Vyrábíme speciální spojovací součástí podle potřeb našich klientů nebo dle norem DIN a ISO. Není nám cizí ani obrábění ocelí všech tříd včetně nerezových, mosazných, hliníkových nebo plastových povrchů. Mezi další naše služby patří výroba a prodej mikrošroubů.

Vyrábíme speciální spojovací součásti dle požadavků zákazníka


Výhody dílů tvářených za studena

Díly tvářené za studena se dají vyrábět ve velkých objemech. Mezi další jejich výhody patří úspora materiálu, ekonomická výroba, tuhost, pevnost a tvrdost nebo vynikající reprodukovatelnost. Neustále pracujeme na zlepšeních a na novém vývoji pro získání ještě lepších vlastností.

Díly tvářené za studena mohou být vyráběné ve velkých objemech


Vyrábíme tvarově a rozměrově nestandardní díly

Snažíme se uspokojit i menší klienty a proto produkujeme výrobu i v malých sériích. Zajišťujeme i různé povrchové úpravy dle platných předpisů a norem. Dodáváme převážně výrobky do automobilového průmyslu a stavebnictví. Spolupracujeme s výrobci polotovarů z celého světa, proto se můžeme chlubit mezinárodní spoluprací na velmi vysoké úrovni, přičemž se snažíme dodržet rozumnou cenu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lagus.cz


Vydáno 15.09.2017
80 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2018

Spojovací materiál

Spojovací materiál

Nestandardní spojovací materiál pro automobilový a stavební průmysl

Díly tvářené za studena

Díly tvářené za studena

Výroba dílů tvářených za studena, soustružené a frézované díly

Mikrošrouby

Mikrošrouby

Výroba mikrošroubů – nejmenších součástek pro bezpečné spojování