Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.

Vyrábí klasické dvouetážové litinové rámové pily (katry), omítací, rozmítací a zkracovací kotoučové pily, prizmování kotoučové pily na zpracování agregátní hmoty, ostřičky pilových lisů, pásů a kotoučů včetně SK. Rádi vyrobíme i doplňkovou mechanizaci pro malé a střední pilařské provozy.

Omítací, rozmítací pila, Binter DS s.r.o.

Modernizujte svůj provoz a zvýšíte tím produktivitu práce

Mezi jejich hlavní výrobky patří automatická ostřička pilových listů OPL. Je určena pro přímé broušení pilových listů strojních rámových pil na dřevo s roztečí zubů 22, 25, 26 a 32 cm. Dalším skvělým produktem je i rámová pila RH 60. Určena pro vysokokapacitní provozy. Pracujete rádi se dřevem? Pracujte ještě lépe a efektivněji, když k tomu budete mít kvalitní, spolehlivé a přesné zařízení.

Dřevařské stoje všech různých typů


Mezi další služby patří kovoobrábění

Kromě výroby dřevařských strojů se věnují také obrábění kovů. Dodávají a vyrábí polotovary i výrobky z materiálů jako je ocel, hliník nebo litina. K dokonalým výsledkům jim pomáhají stroje, které slouží ke kovoobrábění. Mají všechny dostupné stroje, a proto mohou soustružit, frézovat, hoblovat, vrtat nebo provádět práce na horizontálních frézách či na hoblovce.

Kovoobrábění je tradičním pracovním postupem již mnoho let


Nabízí prodej nové dřevařské technologie

Můžete u nich zakoupit nové technologie. Mezi další služby se řadí opravy starších strojů, částečné i plné generální opravy, nebo opravy rámových pil. Ve sféře výroby, prodeje a servisu jsou spolehlivým partnerem pro oblast každého dřevařského závodu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.drevarske-stroje.cz

Vydáno 15.09.2017
346 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a servis dřevařských strojů pro zpracování pilařských výřezů

Výroba a servis dřevařských strojů pro zpracování pilařských výřezů
Společnost Binter DS s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti výroby a servisu dřevařských strojů, které slouží ke zpracování pilařských výřezů. Dřevařským dílnám a pilám zajišťuje dodávku klasických dvouetážových rámových pil, dále kotoučových pil (rozmítacích, omítacích i zkracovacích) a ...

Dřevařské stroje – výroba, prodej i servis pro rámové pily i brusky OPL

Dřevařské stroje – výroba, prodej i servis pro rámové pily i brusky OPL
Neexistuje dřevařský provoz, který by fungoval bez kvalitní profesionální dřevařské techniky. Společnost BINTER DS s.r.o. se zabývá pilařskou výrobou a prodejem dřevařských strojů (rozmítací i rámové pily, brusky OPL ad.). Kromě prodeje nové dřevařské technologie poskytuje služby v oblasti servisu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Binter DS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Binter DS s.r.o.
www.drevarske-stroje.cz
Adresa

Adresa

Žitná 527
Trutnov - Poříčí 541 03

ibinter@seznam.cz
+420 604 237 429


Najdete nás také zde:

ARES
captcha