TOMIreko, s.r.o.
Revitalizace panelových domů

Revitalizace panelových domů

Kompletní regenerace panelových a bytových domů včetně zajištění projektové dokumentace

Přístavba železobetonových lodžií

Přístavba železobetonových lodžií

Rekonstrukce balkonů, demolice stávajících balkonů a výstavba nových železobetonových lodžií

Sanace fasád

Sanace fasád

Sanace fasád, zateplení rodinných domů, zateplovací systémy pro bytové domyVydáno 09.03.2018
41 Zhlédnutí

Široký sortiment materiálů, nářadí i pracovních pomůcek

Pustili jste se do stavění nebo rekonstrukce a potřebujete nejen veškerý stavební materiál, ale také další příslušenství jako třeba nářadí, pracovní oděvy nebo ochranné pomůcky? Vaše stavba půjde od ruky nejen díky stavebnímu materiálu a příslušenství, ale také díky odbornému poradenství, které vám pomůže vybrat správně. A takové služby včetně sortimentu poskytuje společnost TOMIreko, s.r.o. se sídlem v Třebíči.

Prodej stavebnin,TOMIreko, s.r.o., Třebíč

Prodej stavebního materiálu a realizace staveb

Firma TOMIreko, s.r.o. byla založena v roce 2009 restrukturalizací stavební firmy Milan Šťastný. Současné zaměření společnosti je na rekonstrukce panelových domů, vodohospodářských a památkových objektů a podobně. Díky velkému nárůstu zakázek vzniknul také nápad rozšířit obsah produktů a služeb na prodej stavebnin a od roku 2012 se prodej tohoto sortimentu stal maloobchodním. Společnost nepůsobí pouze v Třebíči, ale také v dalších oblastech na území Čech, Moravy a Slezska, například Velké Meziříčí, Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť nad Oslavou. Materiál, který ve firmě zakoupíte, vám bude dopravený přímo domů nebo na jiné místo určení dle vašich požadavků. Vše bude odborně naložené i složené hydraulickým systémem. Skvělé jsou také možnosti různých akcí a slev pro podnikatele, firmy i další koncové zákazníky.

Realizujte stavbu díky pestrému sortimentu stavebnin


Zateplovací systémy, zdící materiály i stavební chemie

Součástí sortimentu stavební firmy TOMIreko, s.r.o. jsou kromě jiného také zateplovací systémy předních výrobců jako WEBER, BAUMIT nebo CEMIX. Díky zdícím materiálům značek POROTHERM, HELUZ, KERATHERM, YTONG nebo POROBETON si vybere každý podle svých požadavků a nároků na stavbu. Nechybí ani střešní krytiny, sádrokartony, tepelné izolace, betonové výrobky nebo stavební chemie DEN BRAVEN, HASOFT, ILLBRUCK. V případě, že hledáte právě komíny, výplně otvorů jako třeba stavební pouzdra pro posuvné dveře, tak jste rovněž ve správnou chvíli na správném místě. Nepřijdete ani o výběr barev a laků, které ke každé stavbě bez pochyb patří. A nezapomeňte ani na elektroinstalaci. Sortiment elektroinstalačních materiálů značek ELSTORE a SCAME už na vás čeká. Ke každé stavbě patří také kvalitní nářadí a v tomto případě výběr EURONÁŘADÍ nebo žebříky ALVE. Pracovní pomůcky spočívají ve výběru oblečení, obuvi, rukavic, ochranných pomůcek pro zrak, sluch, hlavu i dech a pracující ve výškách uvítají příslušenství určené právě pro tyto úkony jako třeba postroje, karabiny, lana, atd. Nechybí ani drogerie nebo další doplňky.

Spusťte stavbu s výběrem materiálů, které to umí


Výstavba betonových prvků, míchací centrum i poradenství

Aby toho nebylo málo, tak firma poskytuje také profesionální služby, které spočívají ve výstavbě betonových prvků BETON BROŽ. Můžete se tedy inspirovat krásnými chodníčky, zahradami, terasami i samotnými cestami. Dále můžete využít služby míchacího centra omítek WEBER. Široká škála barev z různých materiálů a to s namícháním klidně i na počkání. A na začátku i na konci vám zajisté přijde vhod také odborné a profesionálně vedené poradenství nebo cenová kalkulace zdarma. Vždy příjemný a ochotný personál pracovníků vám zpříjemní nejen nákup, ale také zvedne dobrou náladu. Navíc s takovou širokou škálou stavebních materiálů a dalšího příslušenství zvládne stavbu úplně každý. Kvalitní materiály a pestrý výběr jsou přesně to co stavba i rekonstrukce potřebují.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tomireko.cz