Zemní práce na Vysočině a po celé České republice zajišťuje firma TOMIreko s.r.o.

Stavební firma TOMIreko s.r.o. se nachází v Třebíči na Vysočině. Jejich působnost je však daleko širší než jenom oblast Vysočiny. Potřebujete sehnat spolehlivou firmu na opravy a rekonstrukce? Pro zemní práce, výstavbu budov, nebo jenom na provedení pár maličkostí kolem domu? Pak se můžete spolehnout na kvalitní, rychlou a odbornou práci pracantů z této firmy.

Zemní práce, TOMIreko, s.r.o.

Stavební firma, která zajistí do detailů vše potřebné

Jak vždycky říkal můj tatínek, práce musí bavit. Pak Vás může naplňovat a pak ji teprve budete provádět s oblibou. Tohoto hesla se rozhodně snaží držet také pracovníci firmy TOMIreko s.r.o., která má rozšířené pole působnosti. Provádí stavební služby po celé České republice. Zaměřují se však také na oblast kolem jejich rodného domova. Jelikož se hlavní sídlo firmy nachází v Třebíči, specializují se na oblast Vysočiny, a dále na města: Náměšť nad Oslavou, Jaroměřice nad Rokytnou, Jihlava, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou a Velká Bíteš.

Informace o společnosti


Rozložení pracovních sil

Celá firma se zaobírá stavební činností. Tento komplex služeb však zahrnuje mnoho různých odvětví. Do stavebních prací zprostředkovávaných naší firmou patří také zednické, zemní, výkopové, výškové nebo jeřábnické práce. Něco trochu z jiného soudku jsou tesařské, klempířské, zámečnické, pokrývačské nebo restaurátorské práce. Dále montujeme lešení nebo poskytujeme mechanizaci a dopravu. Mezi hlavní činnosti firmy patří zemní práce. V tomto ohledu s klientem můžeme spolupracovat od základu a to jak na stavbě rodinného domu, tak na jakýchkoliv jiných výkopech. Spolupracujeme v tomto ohledu i s jinými firmami, společnostmi a institucemi, které potřebují provést hluboké výkopy, zarovnat zeminu, vykopat jámy, provést jiné úpravy terénu, návozy či nánosy zeminy, nebo provést stabilizaci pevniny například při budování silnic nebo komunikačních cest.

Stavební práce zahrnují také speciální a odborné zemní práce


Dostatečný strojový park poskytuje naší firmě bohaté zázemní v oblasti strojů a zařízení

Dostatečný strojový park poskytuje našim zákazníkům ještě více služeb, které můžeme jako firma poskytnout. Zajistíme dopravu stavebních materiálů a to pomocí nákladních vozů s hydraulickou rukou a máme k dispozici i sklápěče. Výkopové práce se provádí za pomocí traktobagrů, smykových nakladačů, autojeřábu a kontejnerového vozu, který je ideální na odvoz suti a odpadu. Práce musí bavit, tak na to nezapomínejte a nechejte nás dělat to, co umíme nejlépe. My se zaměříme na danou problematiku a budeme se snažit dobře, kvalitně a rychle vykonat svou práci, Vy budete mít hlavu lehčí o pár starostí a odborně vykonané vše, co budete potřebovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tomireko.cz

Vydáno 17.12.2017
29 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkopové práce s moderní technologií

Výkopové práce s moderní technologií
Stavební práce obnášejí mnoho úkolů, starostí a povinností, které bez kvalitního nářadí, odborníků a strojů nejde zvládnout. Mezi takové starosti patří nejen stavební, ale i výkopové práce. S profesionální pomocí zvládnete všechny práce mnohem snadněji, odborněji a rychleji. Třeba s naší firmou ...

Široký sortiment materiálů, nářadí i pracovních pomůcek

Široký sortiment materiálů, nářadí i pracovních pomůcek
Pustili jste se do stavění nebo rekonstrukce a potřebujete nejen veškerý stavební materiál, ale také další příslušenství jako třeba nářadí, pracovní oděvy nebo ochranné pomůcky? Vaše stavba půjde od ruky nejen díky stavebnímu materiálu a příslušenství, ale také díky odbornému poradenství, které vám ...

Stavební firma TOMIreko se zaměřuje na zateplení fasád

Stavební firma TOMIreko se zaměřuje na zateplení fasád
Firma se nachází v Třebíči, odkud má rozšířenou působnost do celé České republiky. Nechcete ve vašem domově zbytečně přetápět? Peníze letí oknem při každém puštění radiátoru? V dnešní době už každý ví, jak je zateplení domova důležité a že přispívá k lepšímu hospodaření s teplem.
PODSTRÁNKY

Revitalizace panelových domů

Revitalizace panelových domů
Kompletní regenerace panelových a bytových domů včetně zajištění projektové dokumentace

Přístavba železobetonových lodžií

Přístavba železobetonových lodžií
Rekonstrukce balkonů, demolice stávajících balkonů a výstavba nových železobetonových lodžií

Sanace fasád

Sanace fasád
Sanace fasád, zateplení rodinných domů, zateplovací systémy pro bytové domy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TOMIreko, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TOMIreko, s.r.o.
www.tomireko.cz
Adresa

Adresa

Karlovo nám. 48
Třebíč 674 01

info@tomireko.cz
+420 568 422 946


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha