TOMIreko, s.r.o.
Stavební firma TOMIreko se zaměřuje na zateplení fasád

Firma se nachází v Třebíči, odkud má rozšířenou působnost do celé České republiky. Nechcete ve vašem domově zbytečně přetápět? Peníze letí oknem při každém puštění radiátoru? V dnešní době už každý ví, jak je zateplení domova důležité a že přispívá k lepšímu hospodaření s teplem.

Zateplení fasád, TOMIreko, s.r.o.

Zateplíme každý domov, jakoukoliv budovu, panelový dům nebo komerční objekt

Při zateplování je potřeba pamatovat na jednotlivé faktory, abychom co nejlépe vytvořili důkladný systém zateplení fasády. K tomu je zapotřebí kvalitních fasádních materiálů a společně s tímto se musí použít prvotřídní zateplovací systémy. Abyste, co nejvíce tepla ušetřili, pak je potřeba použít některý z kvalitních materiálů pro zateplení. Systémy Weber a Stomix zaručují výrazné snížení energetické náročnosti. Dokonce u nás můžete využít dotace v rámci programu Zelená úsporám. Firma však disponuje dalšími službami. Pomůžeme Vám postavit nový rodinný dům, nebo zrekonstruovat starý. Zaměřujeme se i na bytové domy jejich revitalizaci, opravy, ale také na komerční budovy a průmyslové objekty. Zařizujeme vše od základních stavebních prací až po složité a manipulačně náročné práce, které zahrnují práci ve výškách s jeřábem nebo mnoho dalších.

Stavební a ostatní přidružené práce


Veškeré poskytované služby

Zateplování objektů patří mezi jednu z našich základních prací, a to dokonce s možností využití dotací. Bohaté zkušenosti a mechanická vybavenost je základním prvkem, abychom mohli dobře a správně fungovat a poskytovat lidem odborné a rychlé služby v oblasti stavebnických prací. Tyto služby zajišťují stavbu nových domů, opravu a rekonstrukci starších budov. Zaměřujeme se na historické a architektonicky významné budovy a stavby, stejně tak jako na průmyslové a administrativní budovy. Zrevitalizujeme panelový dům, nebo postavíme rodinný dům nový a krásný. Využít našich služeb může opravdu kdokoliv. Zateplujeme fasády, ale také rekonstruujeme historické památky nebo vodohospodářské služby.

Nové domy, zrekonstruované nebo staré objekty, všechny potřebují pořádně zateplit, aby z nich zbytečně neunikalo teplo


Chcete ušetřit co nejvíce peněz?

Pak snižte náklady na vytápění. To je základní odpověď, kterou odpoví většina odborníků. Zateplení domova je z hlediska energetické úspory opravdu nezbytné. Sníží to výdaje a nebudete tolik platit za výdaje spojené s topením. Naše firma vždy aplikuje systémy pro zateplení v kvalitativní třídě A. zateplujeme fasády celého objektu, ale také lodžie. Nechejte si zrevitalizovat dům. Pomůžete své peněžence a navíc dům nebo panelák bude hezky, moderně a svěže vypadat. Každý si přeje mít hezké bydlení, které nebude náročné na finance. Naše firma Vám s tím pomůže. Působíme na Vysočině a v Třebíči ale také ve městech Náměšť nad Oslavou, Jaroměřice nad Rokytnou, Jihlava, Vel. Meziříčí, Žďár nad Sázavou a Velká Bíteš.

Zateplení fasády, využijte tuto možnost i VyVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.tomireko.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výkopové práce s moderní technologií

Výkopové práce s moderní technologií

Stavební práce obnášejí mnoho úkolů, starostí a povinností, které bez kvalitního nářadí, odborníků a strojů nejde zvládnout. Mezi takové starosti patří nejen stavební, ale i výkopové práce. S profesionální pomocí zvládnete všechny práce mnohem snadněji, odborněji a rychleji. Třeba s naší firmou TOMIreko, s.r.o. Poskytneme vám široký obsah služeb a materiálů včetně technologie.

Vydáno 21.12.2017
Široký sortiment materiálů, nářadí i pracovních pomůcek

Široký sortiment materiálů, nářadí i pracovních pomůcek

Pustili jste se do stavění nebo rekonstrukce a potřebujete nejen veškerý stavební materiál, ale také další příslušenství jako třeba nářadí, pracovní oděvy nebo ochranné pomůcky? Vaše stavba půjde od ruky nejen díky stavebnímu materiálu a příslušenství, ale také díky odbornému poradenství, které vám pomůže vybrat správně. A takové služby včetně sortimentu poskytuje společnost TOMIreko, s.r.o. se sídlem v Třebíči.

Vydáno 09.03.2018
Zemní práce na Vysočině a po celé České republice zajišťuje firma TOMIreko s.r.o.

Zemní práce na Vysočině a po celé České republice zajišťuje firma TOMIreko s.r.o.

Stavební firma TOMIreko s.r.o. se nachází v Třebíči na Vysočině. Jejich působnost je však daleko širší než jenom oblast Vysočiny. Potřebujete sehnat spolehlivou firmu na opravy a rekonstrukce? Pro zemní práce, výstavbu budov, nebo jenom na provedení pár maličkostí kolem domu? Pak se můžete spolehnout na kvalitní, rychlou a odbornou práci pracantů z této firmy.

Vydáno 17.12.2017Vydáno 18.11.2017
47 Zhlédnutí
Topováno 31.01.2018

Revitalizace panelových domů

Revitalizace panelových domů

Kompletní regenerace panelových a bytových domů včetně zajištění projektové dokumentace

Přístavba železobetonových lodžií

Přístavba železobetonových lodžií

Rekonstrukce balkonů, demolice stávajících balkonů a výstavba nových železobetonových lodžií

Sanace fasád

Sanace fasád

Sanace fasád, zateplení rodinných domů, zateplovací systémy pro bytové domy