Úklidy bytů, domů, komerčních prostor, údržba zeleně a vyklízecí práce

Úklid, věc, která nám zabere zbytečně moc času. Čas je drahocenný a raději jej můžete strávit jinak než jenom neustálým pobíháním s hadrem v ruce po bytě či po velkém domě.

Úklidy Jimi - Jiří Mík, úklidová služba Praha

Čisto a pořádek

Kdo by nechtěl mít jednou za čas doma krásně uklizeno, aniž by musel pohnout prstem? Firma Úklidy Jimi proto myslí na každého z nás a poskytuje bohaté služby v oblasti úklidu. Starají se o údržbu zeleně, posekají trávu a zastřihnou keře. Nebo mohou pomoci s technickou správou budov. Nabízí také výkopové a stavební práce nebo vyklízení domů a bytů. Zajímavostí je hodinový manžel, který provede jakékoliv práce a údržbu ve vaší domácnosti.

Úklid nám zabírá spoustu času, který můžeme strávit jinak, třeba s rodinou a blízkými


Není úklid jako úklid

Ještě pořád nemáte představu, jaké služby úklidu vlastně můžete využít? Úklid bytu, co všechno může obsahovat? U rodinných domů a bytů běžně provádí služby jako je luxování, utírání prachu, úklid WC a koupelny nebo mytí oken. Vytřou podlahu a vysypou koš a Vy se vrátíte do čistého a svěžího domova. Už se s tím nemusíte trápit sami. Dokonce vyčistí koberce a čalounění nebo interiér vozidla.

Úklid bytu, rodinného domu či kanceláře za příjemnou cenu a bez práce


V dnešní době už se nemusíte starat ani o sekání trávy

Zbytečná ztráta času. Nechejte si zahradu posekat, ušetříte spoustu času. Nebo potřebujete pomoci s vyklízením bytů či domů? Vyklízení se provádí i v místech, které k bytu náleží. Sklepní prostory, garáže, balkony a další. O nic se nemusíte starat. Stačí, když nám předáte klíče.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.uklidy-jimi.cz

Vydáno 20.09.2017
88 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Úklidy Jimi - Jiří Mík
WEBOVÁ STRÁNKA
Úklidy Jimi - Jiří Mík
www.uklidy-jimi.cz
Adresa

Adresa

Socháňova 1131/11
Praha 6 - Řepy 163 00

uklidy-jimi@seznam.cz
+420 777 616 891


Najdete nás také zde:

ARES
captcha