TRONET, spol.s r.o.
Výroba špaletových oken, vnitřních dveří, okenic a pergol na zahradu

Firma Tronet pochází z Vysočiny. Zaměřují se na oblast Třebíče, Jihlavy, Mor. Budějovic, Znojma a dále na města Jemnice, Dačice, Slavonice a Jindřichův Hradec. Dřevěná eurookna značky Tronet, splňují ty nejvyšší nároky běžných uživatelů. Rozhodně dodržují to, co si předsevzali. Vyrábí kvalitní a poctivé výrobky ze dřeva, které jsou určené jak českým tak i zahraničním lidem.

pergoly, zimní zahrady TRONET, spol.s r.o.

Špaletová okna

Špaletová okna se vyrábí z kvalitního dřevěného masivního materiálu. Také je můžeme znát pod názvem okna kastlová. Na starých domech je můžeme vidět již desítky let. Každé okno je naprosto dokonalé a vyrobené s pečlivostí a láskou našich předků, truhlářských mistrů. Vyrábíme je i v dnešní době a snažíme se zachovat jejich původní krásu. Používají se na rekonstrukce historických památek, kde je kladen důraz na zachování původního vzhledu. Ovšem pořídit si je můžete i do novostavby, která má něčím zajímavým vyniknout.

S kvalitními okny Vám neunikne teplo domova


Vnitřní dveře promění Váš interiér

Dřevěné interiérové dveře vyrábíme jako klasické otočné v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení nebo také posuvné či skládací. Posuvné dveře je možné zasouvat do pouzdra mezi zdi nebo při dodatečné montáži také před zdí. Stále žádanější jsou moderní dveře se skrytými panty, tzv. bezfalcové. K vnitřním dveřím vám můžeme nabídnout širokou škálu vrchního kování od mnoha dodavatelů.

Dřevěné interiérové dveře, nechejte si vyrobit malý zázrak ze dřeva


Pergoly do každé zahrady

Máte u svého domu zahradu? Skvělé místo pro pergolu, kde se rádi potkáváme s rodinou, grilujeme s přáteli a je to místo také pro odpočinek. Dřevo je přírodním materiálem, který se do přírody zkrátka nejvíce hodí. Má vynikající vlastnosti a můžete je využít různým způsobem, třeba i jako stání pro auto.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tronet.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Interiérové dveře a okna s nádechem stáří díky technice strukturování dřeva

Interiérové dveře a okna s nádechem stáří díky technice strukturování dřeva

Zájem veřejnosti o staré věci je zřejmý ve všech oblastech a dveře a okna nejsou výjimkou. Díky velké poptávce po produktech se starým vzhledem nabízí společnost Tronet interiérová okna a dveře, které získají patinu pomocí metody drásání (strukturování) dřeva. Ve výsledku pak okna i dveře vypadají, jako by byly staré desítky let. Z hlediska parametrů se však nic nemění. Jako všechny produkty od výrobce Tronet vynikají svým kvalitním provedením a vysokou izolační schopností.

Vydáno 16.10.2016
Dřevěná okna Tronet – výsledek píle a cílevědomé práce

Dřevěná okna Tronet – výsledek píle a cílevědomé práce

Firma Tronet se výrobou oken zabývá bezmála 25 let. Jak sama uvádí, v začátcích firmy disponovala znalostmi práce se dřevem, co však chybělo, byly znalosti a zkušenosti z oblasti marketingu. Tronet je jasným příkladem, že píle, sebevědomí, znalost materiálu a řemesla stačí k vybudování velké úspěšné firmy s působností po celé republice i mimo ni. Dnes se s dřevěnými okny Tronet setkáte v prodejních sítích, když se ale rozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že spousta hotelů, administrativních budov či rodinných domů používá právě dřevěná okna tuzemského výrobce Tronet.

Vydáno 29.11.2015
Vchodové i interiérové dřevěné dveře české výroby

Vchodové i interiérové dřevěné dveře české výroby

Dveře patří k nejdůležitějším a současně také nejpoužívanějším součástem každého domu. Dveře dokáží oddělovat jednotlivé prostory a vytvořit tak soukromí a pocit bezpečí. Jednoduchost otevírání, vzhled, zvuková izolace, tichý chod. To vše jsou důležité parametry, podle kterých lze určit jejich kvalitu. Dřevěné dveře Tronet splňují vše zmíněné a jsou skvělou volbou pro každého, kdo si uvědomuje důležitost vchodových i interiérových dveří.

Vydáno 06.12.2015
Zimní zahrada jako běžný doplněk rodinných domů

Zimní zahrada jako běžný doplněk rodinných domů

Oblíbenost zimních zahrad neustále stoupá. Se zimní zahradou se často počítá už při projektování domu, ovšem zájem o ně je i u starších rodinných domů, kde jsou stavěny dodatečně. Zimní zahrady lze stavět z různých materiálů. Osvědčeným, dobře vypadajícím a požadavky na teplenou izolaci splňujícím materiálem je dřevo. Firma Tronet se zabývá výrobou dřevěných zimních zahrad různých rozměrů i tvarů dle konkrétních potřeb a přání klientů.

Vydáno 13.12.2015Vydáno 26.09.2017
158 Zhlédnutí
Topováno 19.01.2018

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna TRONET na míru, okna podle požadavků zákazníka

Špaletová okna

Špaletová okna

Špaletová okna – řešení pro historické domy, starší obytné budovy, roubenky a stylové chalupy

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře

Dřevěné interiérové a vchodové dveře TRONET v různém provedení