Prodej paliv, uhlí a koksu v Třebíči na Vysočině

Třebíčské uhelné sklady pod zkratkou T.U.S. s.r.o. nabízí nejširší sortiment uhelných paliv v této oblasti. Za levné peníze zde pořídíte uhlí hnědé, černé dokonce i kovářské, brikety německé, koks, palivové dřevo a to formou dlouhého i kráceného. Samozřejmostí jsou také dřevěné brikety. Mezi jejich další produkty se řadí stavební písky betonářské i omítkové, drtě, prosívky a také zahradní oblázky.

Prodej paliv, uhlí a koksu, T.U.S. s.r.o.

Složíme uhlí pásem až do vašeho sklepa

Finanční náklady na vytápění se každý rok zvyšují. Co ale zůstává stejné, je topení uhlím nebo dřevem. Chcete mít doma pořádně teploučko? Vytápíte svůj rodinný dům klasickým kotlem na tuhá paliva? Pak se jistě budete potřebovat předzásobit na zimu, abyste si každý zimní večer mohli udělat pořádně teploučko a užili si hřejivý pocit, který nám dřevo nebo uhlí dává.

Objednejte si uhlí, které Vám naše firma složí pásem až do sklepa


Těžká a náročná práce skládání uhlí

Nemáte v oblibě skládání uhlí? V tom případě můžete využít našich služeb. Přivezeme Vám požadované uhlí až k vám domů a složíme jej pásem až do sklepa. Máte to bez namáhavé a zdlouhavé práce, snadno a velice jednoduše. Dřevo a uhlí má nejlepší výhřevnost. Zatopíte a hned je doma pořádně teploučko. Kruté mrazy nemají šanci. Vy budete sedět doma a užívat si hřejivý pocit tepla. Hodí se do kotlů i krbových kamen.

Podívejte se na všechen sortiment, kterým firma prodává a rozváží


Doprava nákladním automobilem

Dopravu zařizujeme nákladním automobilem avia nebo aviou s pásem. Je možná také vlastní doprava. Uhlí je volně ložené. Hnědé uhlí se prodává jako kostky, nebo dva typy ořechů. Černé uhlí formou kostky, ořechu nebo kovářského typu. Může být také balené. Palivové dřevo krácené má délku 33 cm, dlouhé má 3 – 4 metry.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tus.cz

Vydáno 20.09.2017
299 Zhlédnutí
Topováno 15.01.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA T.U.S. s.r.o. Třebíčské uhelné sklady
WEBOVÁ STRÁNKA
T.U.S. s.r.o.
www.tus.cz
Adresa

Adresa

Popovická 1124
Jaroměřice nad Rokytnou - část Popovice 675 51

info@tus.cz
+420 568 870 737


Najdete nás také zde:

ARES
captcha