Tvarové izolace, polyuretanové desky Vysoké Mýto

PSP izoterm s.r.o. Sendvičové panely

Tvarové izolace, polyuretanové desky Vysoké Mýto

Výrobky proti proleženinám

Jakmile člověk zestárne, uvědomí si mnoho věcí. Třeba i to, že už zdraví nebude takové, jaké bylo ve dvaceti nebo třiceti. Jakmile se k tomu nabalí nějaké ty nemoci, pak je těžké žít, ale vždy kolem sebe máme rodinu a přátele, kteří nás mají rádi a kteří se o nás postarají.

Výrobky proti proleženinám, PSP izoterm s.r.o.

Viscoelastická („paměťová“) polyuretanová pěna

Výrobky z viscoelastické polyuretanové pěny jsou poddajné. Jakmile si na ně sednete nebo lehnete, stávají se měkčími a to vlivem tlaku a tepla našeho těla. Jde o mimořádnou technologii, která pomáhá všem lidem, kteří musejí zůstat na lůžku a jsou na něm často upoutáni dlouhodobě. Šetrné sedáky z tohoto materiálu jsou vhodné i pro lidi na invalidním vozíku a jsou 100% hrazeny pojišťovnou.

Matrace, polštáře, sedáky nebo jiné výrobky na přání zákazníka


Je někdo z vašich blízkých upoután na lůžku?

Možná se obáváte toho, že nemá dostatek pohybu. Pravdou zůstává, že lidé, kteří jsou dlouhodoběji nemocní, mají výraznější problémy s celým tělem a také bohužel i s otlačeninami a proleženinami. Abychom tomu zabránili, snažíme se již roky vymyslet nějakou šetrnější matraci, na které by se tyto nepříjemné projevy mohly zmírnit. Řešením je polyuretanová pěna, která je vyvinuta ze speciálního materiálu a má velice příjemné vlastnosti.

PSP izoterm s.r.o. vyrábí i jiné výrobky. Přečtěte si více informací o firmě


Měkká a poddajná

Vlivem tlaku a tepla lidského těla je materiál poddajný a přizpůsobivý. Dochází k rovnoměrnému rozložení tlaku na tělo a eliminaci tlakových bodů v kritických partiích. Spánek na takovéto matraci bude daleko příjemnější a kvalitnější. Nedochází k vzniku proleženin a díky tomu se postižený člověk bude cítit lépe.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pspizoterm.cz

Vydáno 29.09.2017
248 Zhlédnutí
Topováno 09.01.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm

Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm
Sendvičové panely pro stavebnictví, obytné kontejnery, chladicí či mrazicí boxy, automobilové nástavby nebo třeba izolace dodávek. Nejrůznější izolační panely vyrábí už od roku 1991 česká firma PSP Izoterm s.r.o. sídlící ve Vysokém Mýtě.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PSP izoterm s.r.o. Sendvičové panely
WEBOVÁ STRÁNKA
PSP izoterm s.r.o.
www.pspizoterm.cz
Adresa

Adresa

Dráby 734/IV
Vysoké Mýto 566 01

psp@pspizoterm.cz
+420 465 422 091


Najdete nás také zde:

ARES
captcha