Český výrobce obuvnických komponentů

Ryze česká společnost KOMPONENTY, a.s. sídlí ve Zlíně a zaměřuje se na výrobu podešví pro náročnou oblast sportovního trekingu. Vyrábí také jiné podešve pro bezpečnostně pracovní obuv.

Komponenty pro obuv Zlín, KOMPONENTY, a.s. ZLÍN

Výroba obuvnických a jiných technických dílů

U specialistů na výrobu obuvnických komponentů je možné vybírat z výrobků od pryžových podešví a podpatků po kompaktní a lehčené pryžové desky, gumárenské směsi, vkládací stélky s rozdílnými užitnými vlastnostmi, pryžové a plastové dílce neobuvnického charakteru, výrobky z technické pryže, výrobky pro automobilový průmysl i ostatního. Při výrobě se používá různých výrobních technologií jako je lisování, vstřikování, lití a další způsoby.

Specialisté na výrobu obuvnických komponentů z pryže a dalších materiálů


Další oblast výroby

Jako další se představuje výroba plošných-plotnových materiálů. Ty se uplatňují v opravárenském průmyslu a ortopedii. V katalogu jejich výrobků můžete najít produkty, jako jsou: podešve, plotny, směsi, patníky a podrážky, stélky, suroviny nebo ostatní prvky.

Prolistujte si katalog výrobků, abyste si udělali ještě lepší představu o jejich sortimentu


Dle požadavků zákazníka zajistí dokumentaci, přípravu, projekt i vypracovaný model

Firma je schopna zajistit kompletní předvýrobní přípravu, zpracování technické dokumentace, přípravu modelů a to vše na přání zákazníka. Specializují se také na dodávky pro armádu, treking, sport, ortopedii a další oblasti. Udržují vysokou kvalitu výrobků a dodržují všechny technologické postupy. Distribuují obuvnický materiál nejenom na českém, ale především také na evropském trhu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.komponentyzlin.cz

Vydáno 26.09.2017
199 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOMPONENTY, a.s. ZLÍN
WEBOVÁ STRÁNKA
KOMPONENTY, a.s. ZLÍN
www.komponentyzlin.cz
Adresa

Adresa

Hlavničkovo nábřeží 5655
Zlín 760 01

info@komponentyzlin.cz
+420 577 522 639


Najdete nás také zde:

ARES
captcha