Kovoobrábění a moderní technologie

Když se řekne dřevo, tak hned si představíme nábytek a další dřevěné produkty z dílen truhlářů. Ale když se řekne kov, tak za tím se už skrývají mnohem těžší produkty, které jsou součástí kovoobrábění a přinášejí mnoho užitečného do různých odvětví průmyslu. Expertem na kovoobrábění je i firma KOLMETAL, s.r.o. Kolín.

Kovoobrábění a moderní technologie Kolín KOLMETAL, s.r.o.

Obrábění a povrchová úprava kovů

Firma KOLMETAL, s.r.o. se sídlem ve městě Kolín je profesionálním specialistou pro oblast kovoobrábění s dlouholetou tradicí. Součástí produkce a služeb je kromě obrábění kovů také soustružení a frézování, řezání, vrtání i dynamické vyvažování rotačních dílů. Veškeré procesy jsou prováděné moderními stroji a technologii, jako jsou například CNC stroje.

Kovoobrábění na zakázku


Soustružení a frézování s moderním vybavením

Soustružení kovů i kovoobrábění probíhá pomocí kvalitních CNC strojů, díky kterým vzniká vysoce kvalitní CNC obrábění a komplexní soustružnické práce. O tom svědčí i vybavení dílny, která disponuje rovnou třicetiosmi obráběcími automaty i klasickými stroji. CNC frézování je jednou z dalších profesionálních služeb, které se provádějí na špičkovém vybavení.

Moderní technologie a špičková kvalita


Technologie a zakázková výroba

Produkce firmy KOLMETAL, s.r.o. je založena na výrobě přímo na zakázku. Nejčastějšími klienty jsou firmy, které se zabývají výrobou klimatizací a chlazení nebo také vzduchotechnického zařízení. Služby jsou určené pro mnohé odvětví strojírenství, třeba výrobce duralových tub. Kvalitní výroba probíhá přes procesy soustružení, vrtání, frézování, broušení i měření a na moderním vybavení jako například vrtací automat CNC VXR50, soustružnický automat CNC TORNADO 80, obráběcí centrum KIRA VTC 405 a další moderní vybavení.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kolmetal.cz

Vydáno 25.09.2017
106 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kolmetal Kolín: Kovoobrábění na špičkových CNC strojích

Kolmetal Kolín: Kovoobrábění na špičkových CNC strojích
Hledáte-li specialistu na kovoobrábění, právě jste ho našli. Je to společnost Kolmetal, s.r.o., působící na trhu od roku 1997 a sídlící ve městě Kolín. Jsme moderní a technologicky skvěle vybavenou firmou, která je v oblasti kovoobrábění skutečným profesionálem. Kvalitní stroje a špičkoví ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOLMETAL, s.r.o. Kovoobrábění kovů Kolín
WEBOVÁ STRÁNKA
KOLMETAL, s.r.o.
www.kolmetal.cz
Adresa

Adresa

Orebitská 873
Kolín 4 280 02

info@kolmetal.cz
+420 321 571 323


Najdete nás také zde:

ARES
captcha