OSAPO, s.r.o.Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků

Pracovní oděvy, obuv a další pomůcky jsou nedílnou součástí veškerých pracovních úkonů. Takové oděvy a pomůcky poskytují určité pohodlí, komfort, šetření oblečení, které máte na běžné nebo sváteční nošení, ale i bezpečnost. A právě o tento komfort se stará společnost OSAPO, s.r.o. s působením v Libereckém kraji.

pracovní oblečení OSAPO, s.r.o.

Maloobchod a velkoobchod, šicí dílna, výroba obalů

Společnost OSAPO, s.r.o. má svoje počátky již v roce 1997, kdy byl založený její první kámen a oblast prodeje ochranných pracovních pomůcek. Postupně se další roky přidružily další činnosti jako zakázková výroba a prodej PE obalů, otevření šicí dílny a následně zahájení výroby kartonových obalů. Ze společnosti se stal maloobchod i velkoobchod s ochrannými pracovními prostředky s doplňujícími službami ve výrobě obalů a šicí dílny.

Pracovní a ochranné produkty všeho druhu


Sortiment pracovních produktů

Produkce společnosti je opravdu široká a pestrá. Mezi produkty, které si zákazníci můžou objednat přímo na míru, patří rukavice, obuv, oděvy, ochranné pomůcky hlavy, zraku i sluchu, dýchání a také pomůcky potřebné pro zajištění bezpečnosti při práci jako například různé postroje, pásy, atd. Co se oděvů týká, tak si můžete vybrat různé druhy triček, polokošilí, mikin, kalhot, dále jsou to vesty, bundy, košile, montérkou oděvy, ale také ponožky a speciální produkty jako třeba kovářská zástěra nebo různé druhy overalů.

Pracovní oblečení a pomůcky na míru


Šicí dílna a výroba obalů

Společnost OSAPO, s.r.o. je registrována také jako „chráněná dílna“, ve které pracuje víc jak 60% pracovníků se změněnou pracovní schopností. Z dílny vycházejí všechny individuální požadavky zákazníků pro různá odvětví průmyslu a to od automobilového až po zdravotnictví. K dispozici jsou různé materiály i splnění atypických požadavků. Výroba PE obalů a kartonových obalů spočívá v produktech jako třeba bublinkové sáčky, obaly z PE pěny, atd.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.osapo.com


Vydáno 26.09.2017
332 Zhlédnutí
Topováno 04.08.2019