Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín

Péče o vozidlo osobní, nákladní, dodávkové nebo třeba traktor, vyžaduje kvalitní a odborné provedení, aby byla zajištěna bezpečnost, dodržené veškeré normy a pravidla a vozidlo jste si mohli užívat další řadu měsíců a let. Zajisté proto uvítáte po ruce kvalitní autoservis a pneuservis, který zajistí vše od A do Z a vy budete mít po starostech. Jako třeba náš pneuservis a autoservis Jiří Palička-REPAS Robousy.

Pneuservis, Jiří Palička - REPAS Robousy

Prodej a servis pneumatik, servis vozidel

Naše firma REPAS Robousy-Jičín poskytuje služby v oblasti pneuservisu, autoservisu, včetně prodeje pneumatik. V provozu máme také e-shop, díky kterému si můžete z pohodlí domova pořídit pneumatiky a čerpadla. Náš pneuservis je určený pro osobní, nákladní a dodávkové vozidla i traktory. V případě autoservisu vám zajistíme kompletní prohlídky, opravy i přípravu na STK. Do našich dalších služeb patří kromě prodeje čerpadel také oprava čerpací techniky.

Vaše vozidlo v kompletním pořádku


Pneuservis a prodej pneumatik

Nové pneumatiky od českých i zahraničních výrobců jsou hlavním produktem našeho prodeje pneumatik. Kromě nových pneu si u nás pořídíte také starší a jeté pneu, nové i starší disky a protektory pro nákladní i osobní vozidla. Kromě toho vám pneumatiky i odborným způsobem přezujeme a to od osobních vozidel až po třeba traktory.

Nové i ojeté pneumatiky včetně servisu


Servis vozidel a e-shop

K pneuservisu počítejte u nás také se servisem vozidel. Postaráme se o přípravu vašeho vozidla na STK, provedeme kompletní servisní prohlídku, elektroinstalace, laserovou geometrii a další. Pro vaše pohodlí máme zavedený také e-shop, díky kterému u nás nakoupíte pneumatiky on-line a to letní i zimní dle rozměrů, typu vozidla i profilu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.repasrobousy.cz

Vydáno 26.09.2017
533 Zhlédnutí
Topováno 07.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní a odolná čerpadla prodává a opravuje firma Jiří Palička - REPAS Robousy

Kvalitní a odolná čerpadla prodává a opravuje firma Jiří Palička - REPAS Robousy
K zásobování vodou, jejímu přečerpávání, napouštění či odvodňování jsou potřeba kvalitní a odolná čerpadla. Přesně taková dodává firma Jiří Palička - REPAS Robousy, která se na prodej a opravy čerpací techniky specializuje již od roku 1995. Působíme v regionu Jičínského okresu a okolí, najdete nás ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Repas Robousy s.r.o Průmyslová čerpadla Jičín
WEBOVÁ STRÁNKA
Repas Robousy s.r.o
www.cerpadlajicin.cz
Adresa

Adresa

Robousy 28
Jičín 506 01

info@repasrobousy.cz
+420 603 181 469


Najdete nás také zde:

ARES
captcha