Výroba nábytku z malajského dubu Jílové u Prahy – cenově výhodný a odolný

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha

Výroba nábytku z malajského dubu Jílové u Prahy – cenově výhodný a odolný

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada
Kuchyně a schodiště na míru PrahaInteriérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 2010. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.

Nábytek na míru - klenotnictví - Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada

Nechte dřevo dýchat a promluvit ve Vašem domově

Spokojenost zákazníků je naší hlavní prioritou. Proto se zajímáme o problematiku již od samotného prvopočátku. Zdarma poskytneme odborné poradenství, zhotovíme 3D grafický návrh podle Vaší představy a zajistíme veškerý servis, který zahrnuje dodávku i odbornou montáž. S námi máte zajištěné profesionální služby, špičkovou kvalitu a to vše za příznivé ceny.

Truhlářství, které vyrábí nábytek pro krásný, příjemný a útulný domov


Zakázková výroba nábytku

Vyrábíme stoly, židle, komody, postele, skříně včetně vestavěných, ale také interiérové dveře nebo jiný velice zajímavý nábytek, který bude neobvyklý svým vzhledem. Celkový design je však na Vašem uvážení. Pracujeme s mnoha materiály, s různými barvami a tvary. Dokážeme se velice rychle přizpůsobit individuálním požadavkům, a proto vykouzlíme originální kancelář, krásný obývací pokoj nebo luxusní ložnici.

Interiérové dveře na míru s pestrou nabídkou dveřních výplní


Ekologicky i ekonomicky výhodný materiál

Jako trvale obnovitelný zdroj materiálu se používá materiál zvaný Hevea brasiliensis. Jedná se o světlou tropickou dřevinu. Z tohoto materiálu vyrábíme interiérová schodiště, která jsou nepřehlédnutelná. Tomuto prvku vždy věnujeme dostatečné množství pozornosti a to jak z pohledu konstrukčního, tak z pohledu estetického.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sptruhlarstvi.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit krásnou, praktickou a hlavně vysněnou kuchyni tak, jak jste si ji vždycky představovali.

Vydáno 19.10.2015
Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli zpracovat. Příznivá je také jeho nízká cena.

Vydáno 11.11.2016
Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Mít snový interiér, který by se odlišoval od těch běžných, je mnohem snazší, než si možná myslíte. ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy vytváří nádherné interiéry i díky ručně dělaným dřevěným schodištím. Vyrobíme vám přesně takové dřevěné schodiště, jaké si přejete, a navíc ho dokážeme vylepšit.

Vydáno 14.10.2014
ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

Ať už řešíte interiérový nábytek na míru v novostavbě nebo přemýšlíte o rekonstrukci, poraďte se s odborníky s bohatými zkušenostmi a nechte náročnou realizaci na nich. Truhlářství zajistí návrh, výrobu i montáž kuchyňské linky, dřevěného schodiště, vestavěné skříně a spousty dalších druhů nábytku tak, aby vyhovoval jak požadavkům klienta, tak i danému prostoru a jeho specifikům.

Vydáno 27.06.2013Vydáno 28.09.2017
311 Zhlédnutí
Topováno 24.01.2020