Hydroizolace, zateplení a sanace terasy, balkonu, lodžie a fasády

Potřebujete na svém domě provést kvalitní hydroizolaci? Nebo zateplení fasády? Či sanaci ploché střechy, terasy, balkonu nebo lodžie? V tom případě se obraťte na firmu, POPAS CZ, která sídlí v Trutnově.

Rekonstrukce schodů, POPAS CZ, s.r.o.

Mezi hlavní činnosti firmy patří izolatérské profese

Prováděné služby se týkají především hydroizolace teras, balkónů a lodžií, pochozích povrchů, zábradlí, sanace betonových konstrukcí i omítek. Dále provádíme zateplení všech druhů staveb, od rodinných domů, přes byty, chaty, komerční objekty až po průmyslové stavby. Jedná se o konstantní zateplovací systém na bázi polystyrenových nebo minerálních izolantů, které jsou k podkladu lepeny a kotveny plastovým nebo kovovým trnem talířovými hmoždinkami.

Zdarma nabízíme prohlídku a zaměření objektu, návrh vhodné technologie, provedeme i veškeré cenové kalkulace a navíc odborně poradíme kdykoliv a kdekoliv


Hydroizolace ploché střechy

Hydroizolace a ploché střechy. Donedávna velký problém, ovšem ne s pomocí naší mimořádné technologie, která zajistí zcela bezúdržbový provoz. Technologie, která se používá je plně bezplamenná a vhodná pro realizace střech dokonce s nulovým sklonem. Přitom zajistí vysokou propustnost vodních par. Životnost je ověřená až na 30 let.

Zateplování staveb


Sanace betonových konstrukcí

V tomto odvětví je možné provést sanace: betonové pergoly na střechách objektů, výtahové strojovny, stropní nebo podlahové panelové dílce, lodžií, konstrukce balkónů a teras. Nabízíme také výškové práce, spárování panelových domů, nátěr konstrukcí a střech. Mezi další služby patří likvidace a čištění mechů, plísní, řas a hub nebo jiných nečistot z fasád, dlažeb a střech.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://popas.cz/

Vydáno 28.09.2017
154 Zhlédnutí
Topováno 24.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hydroizolace plochých střech od skutečných odborníků

Hydroizolace plochých střech od skutečných odborníků
Společnost POPAS CZ se sídlem v Trutnově se zabývá profesionální ochranou povrchů a staveb. Jednou z oblastí zájmu firmy je hydroizolace plochých střech s využitím nejmodernějších technologií. Provedená hydroizolace je bezúdržbová a vyznačuje se ověřenou životností 30 let. Chystáte-li se provést ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA POPAS CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
POPAS CZ, s.r.o.
popas.cz
Adresa

Adresa

Horská 5
Trutnov 541 01

popas@popas.cz
+420 603 835 148


Najdete nás také zde:

ARES
captcha