Originální smaltované tabule a štítky, označení budov, erby měst nebo státní znaky

SMALTOVNA TUPESY, a.s. vyrábí různé produkty ze smaltu. Dokonce si sami můžete navrhnout například číslo popisné Vašeho domu nebo název ulice. Dáte si tam vlastní text a zvolíte si barvu. Takto provedenou objednávku zašlete online, jednoduché a praktické.

Výroba smaltovaných tabulí, SMALTOVNA TUPESY, a.s.

Smalt neztratí svou krásu a nevybledne tak rychle jako plech či plast

Proto jsou z něj krásné znaky, ve tvaru národního českého znaku, městského erbu či dalších. Mezi dalšími výrobky této firmy jsou: smaltované cedule, plechové cedule, plechové krabičky, reklamní tabule, domovní čísla, uliční tabule, bezpečnostní tabulky a mnohé další produkty.

Smaltovna Tupesy vyrábí smaltované produkty různého typu


Všechny výrobky ze smaltu jsou originál

Smalt má krásný a výrazný vzhled. Má vlastnosti podobné sklu, takže se z něj vyrábí designové prvky. Použít jej můžete pro reklamní nebo dárkové předměty. Hodí se do venkovního prostředí, a proto tyto produkty můžete použít jako označení ulic nebo na domě. Také se z něj vyrábí teploměry pro venkovní použití. Výrobky ze smaltu se vyznačují dlouhou životností a vysokou odolností proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Města, obce a instituce využijí značení pro ochranu přírody, tabulky pro značení škol, knihoven nebo úřadů


Tabulky a značky pro průmysl, energetiku

Aniž bychom si to uvědomovali, tak tyto tabulky mají široké využití pro průmysl, energetiku, protože dlouho vydrží. V různých odvětvích je důležité používat bezpečnostní tabulky - štítky požární ochrany, energetické štítky, značení ochranného pásma nebo dopravní značení. Produkty ze smaltu Smaltovna Tupesy vyrábí v malých sériích, možná je i kusová výroba.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.smaltovna-tupesy.cz

Vydáno 02.10.2017
835 Zhlédnutí
Topováno 09.05.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SMALTOVNA TUPESY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SMALTOVNA TUPESY, s.r.o.
www.smaltsynot.cz
Adresa

Adresa

Tupesy 345
Tupesy 687 07

smalt@smalt.synot.cz
+420 572 597 731


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha