M&K, stavební servis spol. s r.o.

Vydáno 29.09.2017
116 Zhlédnutí
Topováno 17.05.2018

Sanitární výrobky, obklady a dlažby

Městec Králové se nachází nedaleko města Hradec Králové. Zde se nachází kamenná prodejna, která nabízí krásný pohled na koupelnové a kuchyňské nábytkové centrum. Obchodní a stavební společnost M&K můžete klidně využít i formou eshopu.

Nová koupelna, M&K, stavební servis spol. s r.o.

Společnost se zaměřuje na maloobchodní i velkoobchodní prodej

Nakupovat zde mohou jak řemeslníci, tak i velké firmy. Každý zákazník může využít široký sortiment k tomu, aby si zde vybral přesně to, co potřebuje. Plánujete rekonstrukci a zařizujete si nové a moderní bydlení? Pak se nebojte zvolit okázalý typ umyvadla nebo moderní sprchový kout. Pořídit si můžete také bidet, který umožňuje snadnější a rychlejší hygienu.

Rozsáhlé skladovací prostory umožňují plynulé dodávání zboží až k zákazníkům naší vlastní dopravou


V dnešní době jsou populární umyvadla se skříňkou

Koupelna je rozhodně v prvé řadě místem hygieny. Co ji však také náleží je krásný vzhled a praktické prvky, které se zde snoubí. K tomu můžeme využít například umyvadlo se skříňkou, které vypadá velice vkusně, elegantně, a můžete si zvolit různé provedení nebo velikost. Zaměřte se na detaily a udělejte z nich přednost celé koupelny, kterou tím rozzáříte.

Umyvadla se skříňkou v bílém nebo dřevěném provedení


Chcete mít novou a krásnou koupelnu?

Vyměňte starou vanu za novou. Obdélníková, asymetrická nebo takzvaná rohová. Každá je krásná na pohled ale především lehce udržovatelná, protože jde o akrylátové vany, na kterých se tolik neusazují nečistoty. Vaše nová koupelna bude čistá a neustále krásná.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.m-k.cz