TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.

Svářecí uzavřené ochranné brýle SB 1

TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.Ochranné pracovní pomůcky

Firma TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o. nabízí široký sortiment pro všechna odvětví průmyslné i řemeslné výroby. Mezi naše zákazníky se řadí firmy stavební, strojírenské, energetické, chemické, potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře.

Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděv, TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.

U nás naleznete tuzemské i zahraniční výrobky

Máte raději výrobky ze zahraničí? Nebo naopak dáváte přednost poctivé české výrobě? U nás si můžete vybrat jak z tuzemských, tak i zahraničních výrobků. Výrobky jsou vždy za přijatelné ceny s dlouhou životností. Mezi ně se řadí i různé speciální druhy pro ochranu sluchu, masky a respirátory, brýle a štíty, postroje a další příslušenství, které není tak běžné. Za běžné se považují pracovní oděvy a obuv. Nejčastěji jde o montérky, různé vesty, bundy ale i trička a mikiny nebo zástěry.

Vyberte si z široké škály pracovních ochranných pomůcek, oděvů nebo obuvi


Chraňte své zdraví při práci

Rizika úrazů se velice často podceňují. Každý si moc dobře uvědomuje, že má chránit v prvé řadě své zdraví, jenomže okolnosti v zaměstnání se mnohdy zkrátka podcení. Naše vlastní bezpečí je prvořadé a proto bychom měli dbát na kvalitní a pořádné ochranné pomůcky, vhodné pracovní oblečení a také obuv, která vždy splňuje ty nejvyšší nároky na výrobu.

Pracovní oděvy dle Vaší velikosti


Pracovní rukavice a kožené výrobky

V našem životě zaujímají velké postavení ruce a proto ochrana právě prstů a rukou formou rukavic je nejčastější pracovní pomůcka, kterou používáme. V tomto odvětví najdete nepřeberné množství druhů pro různé druhy průmyslu. Mezi další výrobky se také řadí kožené kapsáře nebo brašny.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tempo-oopp.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Ochranné pracovní pomůcky a prostředky zajistí bezpečnost a ochranu zdraví vašich pracovníků

Ochranné pracovní pomůcky a prostředky zajistí bezpečnost a ochranu zdraví vašich pracovníků

Zajistit bezpečnost svým zaměstnancům je nezbytnou součástí pracovního vztahu. Pomůže vám s tím společnost TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.. Ať už potřebujete pracovní oděvy, obuv nebo další ochranné pracovní pomůcky, navštivte náš e-shop. Prodáváme tuzemské i zahraniční výrobky, u kterých dbáme na kvalitu, dlouhou životnost a samozřejmě i přijatelné ceny.

Vydáno 01.09.2016Vydáno 29.09.2017
240 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2018