Hydroponie – moderní pěstování rostlin v interiérech

Zabýváme se pěstováním rostlin pomocí metody hydroponie. K tomu nabízíme širokou škálu okrasných nádob. Služby se týkají návrhu, realizace, kompletního servisu, následné péče o rostliny nebo pronájmu květin či prodej květin a nádob.

Vertikální stěna, Matouš Hydroponie s.r.o.

Na kterých místech můžete tento způsob pěstování využít?

Skvěle se hodí do administrativních prostor, kde vytvoří dostatek zeleně. Možné je vybudování celé zelené stěny. Vypadá to náramně, splňuje to nejnáročnější hygienické předpoklady a navíc je to moderní a dodává to pocit svěžesti z rostlinného prostředí. Takovéto pěstování rostlin se hodí do veřejných prostor, hotelů, kanceláří, restaurací nebo i nemocnic či obchodních komplexů. Díky tomu vytvoříte příjemné prostředí na recepci, ve vstupní hale nebo ve společenských prostorách. Hodí se také do bytů nebo rodinných domů.

Vertikální stěna, vegetační stěna, zelená stěna


Rostliny do každého interiéru

Máte rádi zelené rostliny, ale víte, že pečování o ně je složité a namáhavé? Pak to přenechejte nám, zkušeným odborníkům a budete se divit, co dokážeme vykouzlit. Pracujeme s vysoce kvalitní technologií, která je založená na jiném substrátu, než je běžná půda. Rostliny se pěstují v živném roztoku. Místo půdy se používá expandovaný jílový granulát, takzvaný keramzit.

Podívejte se na krásné zelené stěny, které dokážeme vytvořit a udržovat při životě


Vytváří dekorativní, čistý a hygienický prvek

Dlouhodobě spolupracujeme se zahraničními partnery, a proto můžeme nabídnout rostliny mnoha různých druhů, tvarů i velikostí, které ve spojení s luxusními nádobami vytvoří krásný dekorativní prvek do každého interiéru.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hydroponie.cz

Vydáno 29.09.2017
258 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Matouš Hydroponie s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Matouš Hydroponie s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 197
Ostrava 702 00

ostrava@hydroponie.cz
+420 606 564 051


Najdete nás také zde:

ARES
captcha