Ručně vyráběné vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby, DUV – družstvo vyrábí poctivě hezky česky. Tradiční jsou kulaté baňky, které můžeme mít v různých velikostech i barvách. Mezi další patří olivy nebo různé formy ve tvaru sněhuláka, Santy, medvídka, jiného zvířátka nebo tváře. Další v řadě jsou pořád populární zvonky a každý stromeček také potřebuje kvalitní a dokonalou špici. Volné tvary obsahují celou řadu dalších různě zbarvených forem.

Vánoční ozdoby foukané a malované, Vánoční ozdoby, DUV - družstvo

Není nad krásnou českou poctivou ruční práci

Světově jsme již v minulosti byli prvotřídními výrobci nejenom skleněných výrobků s vysokou precizností, přesností, ale tyto výrobky byly také symbolem tradice, krásy a vkusného designu, což si lidé tehdy ještě ani neuvědomovali, protože se nekladl tak vysoký důraz na detail, preciznost a právě na estetiku celého výrobku. Každý kus vypadá vznešeně a originálně. Baňky zkrátka patří k Vánocům a vytváří příjemnou atmosféru.

Vánoční ozdoby různého typu a krásně barevné


Dolaďte si stromeček k dokonalosti

V dnešním světě chtějí mít mladí lidé všechno hezky sladěné. Dbá se na moderní prvky a proto i stromeček může být každý rok laděn do jiné barvy podle toho, jak to určují trendy. U nás si můžete vybrat z široké škály barev. Nejsou výjimkou ani klasické zlaté, stříbrné, červené, ale máme druhy například také krásně fialové, zelené nebo oranžové.

Různé druhy a tvary ozdob najdete zde


Žádné používání strojů

Zaměřujeme se plně na tradiční ruční výrobu. Některé ozdoby mohou být lesklé, jiné matné. Barevné odstíny mají až 600 odstínů. Technologie výroby se neustále inovuje a to s ohledem na vysoké požadavky klientů a také se berou ohledy na životní prostředí.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vanocniozdoby.cz

Vydáno 02.10.2017
1979 Zhlédnutí
Topováno 02.09.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

E-shop Vánoční ozdoby, DUV – družstvo: tradiční skleněné ručně vyráběné ozdoby

E-shop Vánoční ozdoby, DUV – družstvo: tradiční skleněné ručně vyráběné ozdoby
Vánoce se rychle blíží. Kromě společně stráveného příjemného času, dárků a lahodných dobrot k nim patří také překrásná výzdoba. Tradiční skleněné vánoční ozdoby ručně vyrábí ve firmě Vánoční ozdoby, DUV – družstvo, která je největším výrobcem ručně vyráběných a malovaných vánočních ozdob v České ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Vánoční ozdoby, DUV - družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
Vánoční ozdoby, DUV - družstvo
vanocniozdoby.cz
Adresa

Adresa

Benešovo nábřeží 2286
Dvůr Králové nad Labem 544 01

andrlova.martina@vanocniozdoby.cz
+420 603 522 770


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha