Velkoobchodní prodej sádrokartónů a izolací po celé České republice

Zdeněk Kozák s.r.o. prodává produkty pod značkou KNAUF. Tato značka je velice známá v oblasti výroby sádrokartónů, fasádních systémů, izolací a veškerého stavebního materiálu. Hodí se pro výstavbu budov ale také pro jejich rekonstrukci.

Prodej sádrokartónů a izolací, Zdeněk Kozák s.r.o.

Výhody sádrokartónu

Existuje hned několik výhod, proč si tohoto materiálu tak vážíme. Nízká cena potěší naši peněženku. Další výhodou je jeho nízká hmotnost, proto se s ním dobře manipuluje. Navíc celý systém velice jednoduše smontujete a můžete za sucha využít i různou variabilitu použití v interiéru a schování instalací.

Prodej, dodávka a montáž kvalitních sádrokartonových systémů


Používají se desky, stěny i stropy

Sádrokartonové stěny se používají jako přepážky pokojů, splňují veškeré požadavky na mechanickou odolnost, mají také tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Zárukou je i dlouhá životnost. Jsou ideálním řešením, pokud chcete rozdělit prostor, udělat pokoje nebo předělit místnosti. Budování s pomocí sádrokartonu je snadné a jednoduché.

Sádrokartóny – desky, stěny, podhledy a podlahy ze sádrokartónů špičkové kvality


Špičková kvalita izolačních materiálů

Každá stavba má jiné nároky a požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci, proto výběr správného typu izolace může ovlivnit vaše budoucí bydlení i to, jestli se následně v domě budete cítit příjemně. Podle izolace se také určuje komfort bydlení. Vyberte si kvalitní materiál, skelnou vlnu, kamennou vlnu, XPS nebo Heraklith. Najdou své uplatnění v šikmých a plochých střechách, vnitřních stěnách, u podlah, stropů a podhledů, kontaktní fasády nebo suterénu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.knauf-kozak.cz

Vydáno 02.10.2017
114 Zhlédnutí
Topováno 02.09.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zdeněk Kozák s.r.o. Fasádní systémy a izolace
WEBOVÁ STRÁNKA
Zdeněk Kozák s.r.o.
www.knauf-kozak.cz
Adresa

Adresa

Běloveská 391
Náchod 547 01

bernard.knauf@seznam.cz
+420 602 158 369


Najdete nás také zde:

ARES
captcha