Klášterní officína s.r.o.
Ing. Marek MotyčkaPřírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Zdraví z přírody podle starodávných receptur přímo až k Vám domů. Není příjemné vyzkoušet ovocný sirup ze stoprocentně přírodních složek? Už máte dost těch nesmyslně nasycených šťáv, které obsahují samá éčka, konzervanty nebo jiné špatné látky?

Přírodní bylinné likéry, Klášterní officína, Ing. Marek Motyčka

Vše můžete nakupovat online na e-shopu

Velkou část sortimentu tvoří bylinné sirupy, které se sladí pouze zdravotně nezávadnou přírodní fruktózou, a proto se také dodávají ve většině případů do zdravých výživ nebo lékáren. Dalším tradičním výrobkem jsou bylinné likéry. Mnohdy mají povzbuzující účinky. U každého bylinného výrobku se navíc snažíme uvádět jeho léčivé účinky, protože je vždy složen z přírodních bylinek, které jsou známé svým léčitelstvím.

Velký výběr produktů bylinných likérů na e-shopu Klášterní officíny


Oleje z různých bylinek, které vás pohladí po duši

Vyrábíme také oleje na promazání nebo na namazání. Lisované za studena, aby si uchovaly všechny potřebné látky, živiny a vitamíny. Vybrat si můžete například 100% panenský lněný, makový nebo ostropestřcový. Nabízíme také široký výběr z ovocných pomazánek, které jsou vyvážené a hodí se pro diabetiky. Najdete zde zajímavé chutě, takže můžete něco nového vyzkoušet. Vhodné jako dárek pro mlsné jazýčky. Potěšíte tím každou babičku i mladou slečnu, která má zájem o zdravou výživu.

Velký výběr bylinných olejů na e-shopu Klášterní officíny


Široký sortiment

Bylinné likéry, nejvíce se proslavil Benediktinský, ale existuje i z černého bezu nebo brusinky, a také bylinné sirupy patří do hlavní kategorie. Zapomenout však nesmíme ani na ovocné šťávy, které se hodí i při nachlazení. Zajímavostí z našich produktů je lahodná hořčice a grilovací omáčky.

Ty nejlepší bylinné likéry, jaké jste kdy piliVíce informací naleznete na našich stránkách  https://klasterofficina.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.

Vydáno 13.03.2014
Bylinné sirupy, likéry, tinktury, čajové směsi i přírodní kosmetika vyráběná tradičními postupy řádu Benediktinů

Bylinné sirupy, likéry, tinktury, čajové směsi i přírodní kosmetika vyráběná tradičními postupy řádu Benediktinů

Klášterní officína navazuje na tradici středověkých klášterních lékáren a díky tradičním postupům výroby přináší originální a zdravé bylinné sirupy a dochucovadla nejen pro vaši kuchyň, ale také zajímavé kosmetické produkty, které se budou vyjímat ve vaší koupelně. Řadu přírodních produktů, jako jsou například bylinné sirupy, bylinné likéry či extrakty vyrábí Klášterní oficína také na zakázku přesně podle vašeho přání.

Vydáno 06.11.2013Vydáno 02.10.2017
240 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2020