Řezání kovů laserem a plazmou - Brno

Naše firma vyrábí různé výrobky, mezi které patří laserové výpalky, svařené plechové dílce osázené lisovacími i navařovacími prvky, svařované konstrukční celky, které mohou být opatřeny povrchovou úpravou dle přání a požadavků zákazníka.

Řezání kovů laserem a plazmou, AT Weldsteel s.r.o.

Laserové řezání plechů

Laserový způsob je poměrně novinkou a přináší mnoho výhod. Takovéto řezání plechů je velice levné. Dokážeme jej praktikovat ve velice krátkých termínech, takže nemusíte čekat extrémně dlouhou dobu. Vše jde rychle, kvalitně, spolehlivě a co je nejlepší, tak každý řez je nadmíru přesný. Proto si tento způsob řezání velice ceníme. Přináší úsporu mnoha nákladů. Tato technologie je velice moderní a drží se na nejvyšší úrovni.

Firma má mnoho cenných zkušeností


Velmi vysoká přesnost každého řezu

Náš výrobní program zahrnuje dva klíčové pálicí stroje, které máme ve výbavě a se kterými pracujeme. Jedná se o velice precizní řešení řezání pomocí této technologie, která je známá svou špičkovou úrovní. Tyto stroje vyrábí přední světoví výrobci. Jedním z nich je Bysprint 3015/3000W – CO laser od švýcarské firmy Bystronic a druhým strojem je TruLaser 3030/3200W – fiber laser od německé firmy Trumpf.

Laserové řezání plechů


Oba stroje splňují nejvyšší možné nároky

Řežou s odchylkou +- 0,2 mm. Maximální rozměr plechu může být 1500x3000mm. Maximální tloušťky plechů se určují dle daného materiálu. Například konstrukční ocel může být do 20mm. Ušlechtilá ocel do 12mm. Hliník a jeho slitiny do 8mm. Měď a její slitiny do 4mm. Jsme schopni zajistit kooperaci plazmy a vodního paprsku.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.atweldsteel.cz

Vydáno 02.10.2017
215 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AT Weldsteel s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AT Weldsteel s.r.o.
www.atweldsteel.cz
Adresa

Adresa

Edvarda Beneše 211/11
Blansko 678 01

info@atweldsteel.cz
+420 774 477 973


Najdete nás také zde:

ARES
captcha