Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.

Klimatizace do přepravních vozů, EKOKLIMA A/C s.r.o.

Braňte se účinným prostředkem

Jak se vysokým teplotám bránit? V některých případech nemáme moc možností, například když musíte řídit autobus, minibus, tramvaj nebo jiné drážní vozidlo. Nepříjemné je to také v traktorech a ostatních zemědělských strojích, ve kterých se nacházíme celý den a je tam často opravdu neúnosné horko. Možná Vás to překvapí, ale klimatizace se dá velice snadno nainstalovat i do dopravních prostředků. Díky tomu se budete cítit okamžitě lépe.

Klimatizace kabin, autobusů nebo speciálních vozidel


Výroba, montáž a servis klimatizačních jednotek

Naše firma se specializuje nejenom na výrobu a vývoj nových technologií, ale také na montáž, kterou provedeme přímo ve vašem dopravním prostředku. Může se jednat o lokomotivu, tramvaj, ale zahrnujeme sem také stavební a zemědělské stroje, takže jakékoliv traktory, nákladní vozidla, jeřáby a kabiny ostatních vozidel. V neposlední řadě je zde místo pro speciální vozidla policejní a vojenské techniky, obytné buňky, velíny a mnohé další dopravní prostředky.

Dodáváme klimatizační zařízení do dopravních vozů


S klimatizací se zkrátka budete cítit dobře

Od roku 1998 se pohybujeme na českém a slovenském trhu. V dnešní době si totiž v běžném automobilu neumíme bez klimatizace pobyt ani představit, natož pak delší jízdu. Klimatizace je zkrátka velice užitečnou věcí, která je navíc pro lidi příjemná.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ekoklima-ac.cz/

Vydáno 10.10.2017
192 Zhlédnutí
Topováno 18.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klimatizace pro všechny typy vozidel - od vlaků přes kombajny až po sanitky

Klimatizace pro všechny typy vozidel - od vlaků přes kombajny až po sanitky
Klimatizace dokáže během horkého léta pořádně zpříjemnit den a pro mnohé je v dnešní době cestování vozem bez klimatizace téměř nepředstavitelné. Klimatizace však zdaleka není pouze záležitost pohodlí a zvyšování komfortu při cestování autem. Je řada profesí, při kterých lidé tráví ve vozidlech ...

Výroba, montáž i servis klimatizací pro vozidla

Výroba, montáž i servis klimatizací pro vozidla
Společnost EKOKLIMA A/C s.r.o. se sídlem v Chocni působí na českém trhu již od roku 1998. Zabývá se výrobou, dodávkou, montáží i servisem klimatizací pro vozidla různého charakteru. Specializuje se především na klimatizace kabin, autobusů, minibusů, drážních vozidel i speciálních vozidel.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EKOKLIMA A/C s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EKOKLIMA A/C s.r.o.
www.ekoklima-ac.cz
Adresa

Adresa

Skořenice 142
Choceň 565 01

ekoklima-ac@ekoklima-ac.cz
+420 465 472 490


Najdete nás také zde:

ARES
captcha