EKOKLIMA A/C s.r.o.Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.

Klimatizace do přepravních vozů, EKOKLIMA A/C s.r.o.

Braňte se účinným prostředkem

Jak se vysokým teplotám bránit? V některých případech nemáme moc možností, například když musíte řídit autobus, minibus, tramvaj nebo jiné drážní vozidlo. Nepříjemné je to také v traktorech a ostatních zemědělských strojích, ve kterých se nacházíme celý den a je tam často opravdu neúnosné horko. Možná Vás to překvapí, ale klimatizace se dá velice snadno nainstalovat i do dopravních prostředků. Díky tomu se budete cítit okamžitě lépe.

Klimatizace kabin, autobusů nebo speciálních vozidel


Výroba, montáž a servis klimatizačních jednotek

Naše firma se specializuje nejenom na výrobu a vývoj nových technologií, ale také na montáž, kterou provedeme přímo ve vašem dopravním prostředku. Může se jednat o lokomotivu, tramvaj, ale zahrnujeme sem také stavební a zemědělské stroje, takže jakékoliv traktory, nákladní vozidla, jeřáby a kabiny ostatních vozidel. V neposlední řadě je zde místo pro speciální vozidla policejní a vojenské techniky, obytné buňky, velíny a mnohé další dopravní prostředky.

Dodáváme klimatizační zařízení do dopravních vozů


S klimatizací se zkrátka budete cítit dobře

Od roku 1998 se pohybujeme na českém a slovenském trhu. V dnešní době si totiž v běžném automobilu neumíme bez klimatizace pobyt ani představit, natož pak delší jízdu. Klimatizace je zkrátka velice užitečnou věcí, která je navíc pro lidi příjemná.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ekoklima-ac.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Klimatizace pro všechny typy vozidel - od vlaků přes kombajny až po sanitky

Klimatizace pro všechny typy vozidel - od vlaků přes kombajny až po sanitky

Klimatizace dokáže během horkého léta pořádně zpříjemnit den a pro mnohé je v dnešní době cestování vozem bez klimatizace téměř nepředstavitelné. Klimatizace však zdaleka není pouze záležitost pohodlí a zvyšování komfortu při cestování autem. Je řada profesí, při kterých lidé tráví ve vozidlech různých typů podstatnou část dne, a proto je klimatizace téměř nezbytná.

Vydáno 30.11.2015
Výroba, montáž i servis klimatizací pro vozidla

Výroba, montáž i servis klimatizací pro vozidla

Společnost EKOKLIMA A/C s.r.o. se sídlem v Chocni působí na českém trhu již od roku 1998. Zabývá se výrobou, dodávkou, montáží i servisem klimatizací pro vozidla různého charakteru. Specializuje se především na klimatizace kabin, autobusů, minibusů, drážních vozidel i speciálních vozidel.

Vydáno 31.10.2016Vydáno 10.10.2017
164 Zhlédnutí
Topováno 18.08.2018