ZON, spol. s r.o.
Nealkoholické nápoje ve skle

Nealkoholické nápoje ve skle

Nealkoholické nápoje a limonády ZON s dlouholetou tradicí ve vratných skleněných lahvích

Nealkoholické nápoje v PET lahvích

Nealkoholické nápoje v PET lahvích

Nechte se okouzlit lahodnými příchutěmi limonád ZON v PET lahvích na cesty i v rodinném balení

Sirupy ZON

Sirupy ZON

Řada sirupů ZON pro domácí i gastro použití, lahodná chuť podle tradiční recepturyVydáno 11.10.2017
54 Zhlédnutí

Výroba nealkoholických nápojů, chutných limonád a lahodných sirupů

Limonády ZON takzvané ZONky se vyrábí již mnoho let a díky této dlouhodobé tradici mohou i starší lidé zavzpomínat na své dětství a připomenout si tu pravou chuť, kterou mělo jejich mládí.

výroba sirupy, ZON, spol. s r.o.

Příjemná změna

Celý sortiment našich výrobků je vyráběný z vody podzemních heraltických pramenů. Mezi nejstarší příchutě se řadí malina a jablko, ale máme na výběr i z mnoha dalších velice chutných ovocných šťáv. Klasické a nejvíce známé jsou produkty ve skle. Ty převažovaly již v dávné historii. Sklo navíc nepoškozuje životní prostředí. Naproti tomu je v dnešním světě stále oblíbenější nádoba ve formě PET. Produkty v nich mohou mít buďto 0,5l nebo 2l.

Lahodná ovocná chuť, přírodní vůně


Sirupy extra husté a sirupy Gastro

Sirupy ZON se vyrábí klasickou horkou cestou a vyvíjí se speciálně v našich laboratořích. Sirupy jsou vhodné na vytvoření jakékoliv limonády. Dají se naředit s vodou a máte hned hotovou domácí limonádu, ochucenou vodu nebo čaj, ale také se hodí na výrobu ledových tříští a limonád v postmixech. Sirupy Gastro jsou balené v 5 a 10 litrových kanystrech a jsou vhodné do Gastro segmentu.

Vyberte si z našeho širokého sortimentu příchutí


Vyzkoušejte všechny příchutě

Chcete si vytvořit v pohodlí svého domova domácí Colu? Nebo máte raději přírodní složky a vůně? Pak vyzkoušejte něco z bylinek, bezový květ bude jistě tím pravým, co Vám dá nejenom příjemnou chuť na jazyku, ale obsahuje také léčivé složky. Jablko, malina, citron, lesní směs, oranž nebo espresso s příjemnou vanilkovo-rumovou příchutí? Jistě příjemná změna, kterou můžete vyzkoušet!Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zon.cz