Tónování autoskel – Petr Gregor

Naši provozovnu naleznete na Palackého 248, Pardubice. Nacházíme se naproti hypermarketu Albert. Vyměňujeme autoskla na automobilech a zdarma je to v případě pojistné události. Specializujeme se také na instalování ochranných fólií. Fólie zaručí zredukování slunečního záření a tím větší pohodlí při řízení a cestování. Navíc chrání potahy a odolává vůči nárazům a oděrům, zabraňují UV záření.

Tónování autoskel Pardubice Petr Gregor

Mnoho služeb na jednom místě

Nabízíme mnoho zajímavých služeb. Mezi ně patří profesionální montáž a výměna autoskel pro automobily, autobusy i užitková vozidla. Dále samozřejmě tónování skel nebo i dovoz automobilů ze zahraničí a to na přání klientů. Vybrat si u nás můžete kvalitní dovezený automobil, nebo Vám jej přivezeme dle požadavků.

Navštivte naši firmu, Autoskla – Gregi


Už žádné sluníčko jen příjemný stínek

Každý řidič si ve svém voze musí nejvíce dávat pozor na oslnění. Rychle jedoucí vůz například na dálnici nezastavíte na metru, a proto je důležité mít přehled a především být chráněný před slunečními paprsky, které nám řidičům, ale i všem ostatním spolucestujícím urputně svítí do očí.

Ukázky naší práce


Pracujeme rychle a vždy efektivně

Jako oficiální prodejci a aplikátoři autofólií společnosti 3M, Vám zaručíme 100% jistotu, že nebudete mít potíže s technickými prověrkami. A to ani v případě náhodné policejní kontroly. Mnohdy to bývá problém a mnoho lidí se na to ptá, ale s touto technologií budete mít certifikovaný produkt, který je schválený orgány České republiky a navíc bude s doživotní zárukou. Takže žádný problém.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoskla-gregi.cz

Vydáno 11.10.2017
84 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výměna autoskel i tónování autoskel od firmy Autoskla GREGI

Výměna autoskel i tónování autoskel od firmy Autoskla GREGI
Měli jste dopravní nehodu, při které se vám rozbilo autosklo? Nebo si chcete nechat autoskla natónovat? V tom případě navštivte východočeské Pardubice a obraťte se na zdejší firmu Autoskla GREGI. Výměna autoskel se zde uskutečňuje i na počkání a v případě pojistné události je výměna autoskel zcela ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Petr Gregor AUTOSKLA GREGI
WEBOVÁ STRÁNKA
Petr Gregor
www.autoskla-gregi.cz
Adresa

Adresa

Na Drážce 43
Pardubice 530 03

gregi.gregor@seznam.cz
+420 466 300 861


Najdete nás také zde:

ARES
captcha