Vzdělávací středisko
Ivana Kubičková - T.E.P.

Vydáno 11.10.2017
284 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2018

Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.

Vzdělávací středisko Ivana Kubičková - T.E.P.

Nabízíme širokou paletu školení

Vzdělávací středisko vzniklo v roce 1993. Od samého počátku se firma soustřeďuje na vzdělávání dospělých jedinců, a to zejména v oblastech požární ochrany, bezpečnosti a ochrany při práci a ochrany životního prostředí.

Podívejte se na přichystané kurzy a školení


Nezbytné školení a vzdělávání

Je příjemné vědět, že je zde někdo, kdo těm všem zákonům a předpisům rozumí a proto si obyčejní lidé nemusejí lámat hlavu s těmito předpisy. Od toho jsme zde my a naše školicí středisko, které Vám v mnohých ohledech pomůže. Neustále se přidávají dodatky k zákonům a vychází v platnost i nové normy a pravidla a proto je nezbytné školení.

Nadstavbové kurzy v oblasti BOZP


Získáte další znalosti

Nástavbová odborná příprava bezpečnostních techniků a odborně způsobilých osob v prevenci rizik má nové právní předpisy v oblasti BOZP. Pro koho je toto školení určené? Určeno pro bezpečnostní techniky a odborně způsobilé osoby v prevenci rizik, kteří absolvovali základní kurz a vykonávají praxi u podnikajícího subjektu. V kurzu, který má formu semináře jsou představovány zejména novinky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v právních a technických předpisech.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tep-kubickova.cz