Školení pro oblast PO, BOZP a OŽP - odborné kurzy požární ochrany Praha

Vzdělávací středisko Praha Ivana Kubičková - T.E.P.

Školení pro oblast PO, BOZP a OŽP - odborné kurzy požární ochrany Praha

Vzdělávací středisko Praha
Ivana Kubičková - T.E.P.Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.

Vzdělávací středisko Ivana Kubičková - T.E.P.

Nabízíme širokou paletu školení

Vzdělávací středisko vzniklo v roce 1993. Od samého počátku se firma soustřeďuje na vzdělávání dospělých jedinců, a to zejména v oblastech požární ochrany, bezpečnosti a ochrany při práci a ochrany životního prostředí.

Podívejte se na přichystané kurzy a školení


Nezbytné školení a vzdělávání

Je příjemné vědět, že je zde někdo, kdo těm všem zákonům a předpisům rozumí a proto si obyčejní lidé nemusejí lámat hlavu s těmito předpisy. Od toho jsme zde my a naše školicí středisko, které Vám v mnohých ohledech pomůže. Neustále se přidávají dodatky k zákonům a vychází v platnost i nové normy a pravidla a proto je nezbytné školení.

Nadstavbové kurzy v oblasti BOZP


Získáte další znalosti

Nástavbová odborná příprava odborně způsobilých osob v prevenci rizik má nové právní předpisy v oblasti BOZP. Pro koho je toto školení určené? Určeno pro odborně způsobilé osoby v prevenci rizik, kteří absolvovali základní kurz a vykonávají praxi u podnikajícího subjektu. V kurzu, který má formu semináře jsou představovány zejména novinky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v právních a technických předpisech.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tep-kubickova.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kurzy BOZP a PO: Zajistěte svým zaměstnancům vzdělání v oblasti bezpečnosti i požární ochrany

Kurzy BOZP a PO: Zajistěte svým zaměstnancům vzdělání v oblasti bezpečnosti i požární ochrany

Vzdělání v oblasti bezpečnosti a ochrany při práci (BOZP) či požární ochrany (PO) je nezbytnou součástí zaměstnaneckého vztahu. Máte i vy proškolené své zaměstnance? Kurzy BOZP, PO i v oblasti ochrany životního pro zaměstnance pořádá Vzdělávací středisko Ivana Kubičková – T.E.P.

Vydáno 27.09.2016
Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Dostali jste se někdy do životu nebezpečné a stresující situace a nevěděli jste, jak se zachovat? Nezoufejte, příště už vás oheň nebo jakákoliv jiná nehoda nerozhodí. Vy už totiž budete vyškolení díky vzdělávacímu středisku T.E.P.

Vydáno 11.07.2014Vydáno 11.10.2017
338 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2019