Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Vzdělávací středisko Praha Ivana Kubičková - T.E.P.

Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Vzdělávací středisko Praha
Ivana Kubičková - T.E.P.Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.

Vzdělávací středisko Ivana Kubičková - T.E.P.

Nabízíme širokou paletu školení

Vzdělávací středisko vzniklo v roce 1993. Od samého počátku se firma soustřeďuje na vzdělávání dospělých jedinců, a to zejména v oblastech požární ochrany, bezpečnosti a ochrany při práci a ochrany životního prostředí.

Podívejte se na přichystané kurzy a školení


Nezbytné školení a vzdělávání

Je příjemné vědět, že je zde někdo, kdo těm všem zákonům a předpisům rozumí a proto si obyčejní lidé nemusejí lámat hlavu s těmito předpisy. Od toho jsme zde my a naše školicí středisko, které Vám v mnohých ohledech pomůže. Neustále se přidávají dodatky k zákonům a vychází v platnost i nové normy a pravidla a proto je nezbytné školení.

Nadstavbové kurzy v oblasti BOZP


Získáte další znalosti

Nástavbová odborná příprava odborně způsobilých osob v prevenci rizik má nové právní předpisy v oblasti BOZP. Pro koho je toto školení určené? Určeno pro odborně způsobilé osoby v prevenci rizik, kteří absolvovali základní kurz a vykonávají praxi u podnikajícího subjektu. V kurzu, který má formu semináře jsou představovány zejména novinky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v právních a technických předpisech.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tep-kubickova.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Dostali jste se někdy do životu nebezpečné a stresující situace a nevěděli jste, jak se zachovat? Nezoufejte, příště už vás oheň nebo jakákoliv jiná nehoda nerozhodí. Vy už totiž budete vyškolení díky vzdělávacímu středisku T.E.P.

Vydáno 11.07.2014
Kurzy BOZP a PO: Zajistěte svým zaměstnancům vzdělání v oblasti bezpečnosti i požární ochrany

Kurzy BOZP a PO: Zajistěte svým zaměstnancům vzdělání v oblasti bezpečnosti i požární ochrany

Vzdělání v oblasti bezpečnosti a ochrany při práci (BOZP) či požární ochrany (PO) je nezbytnou součástí zaměstnaneckého vztahu. Máte i vy proškolené své zaměstnance? Kurzy BOZP, PO i v oblasti ochrany životního pro zaměstnance pořádá Vzdělávací středisko Ivana Kubičková – T.E.P.

Vydáno 27.09.2016Vydáno 11.10.2017
344 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2019