Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.

Vodoinstalace a kanalizace, K-TOP, s.r.o.

Vodoinstalace a kanalizace

Obor vodoinstalatérství a kanalizací je opravdu rozsáhlý. Naše služby však mohou využít všichni zákazníci. Co se týká vodovodů a kanalizací, tak veškeré opravy, montáže a instalace provádí pouze zkušení a vyškolení pracovníci, kteří mají dlouholetou praxi a proto jim můžete plně důvěřovat. Najít poctivého a šikovného řemeslníka je někdy problém, ovšem v naší firmě je to samozřejmostí. Zaměstnáváme pouze zkušené kolegy, kteří naprosto dokonale znají danou problematiku. Rádi spolupracujeme na velkých i malých projektech.

Instalatérské práce, montáže a opravy


Prováděné montáže, opravy a instalace

Na co se zaměřujeme a jaké práce provádíme? Hravě zvládáme veškeré instalatérské opravy a rekonstrukce venkovního i vnitřního vodovodního potrubí. Provádíme instalace a výměny vodovodních stoupaček i ležatých instalatérských rozvodů. Realizujeme bytové vodovodní rozvody. Montujeme požární rozvody. Dokonce renovujeme a rekonstruujeme koupelny a bytová jádra. S námi můžete začít rekonstruovat byt či dům. Pusťte se do toho s nadšením a energií stejně tak jako my a zanedlouho bude veškerá práce hotová. Následně se můžete těšit na novou koupelnu, nebo změněné bytové jádro. Někdy se začít zkrátka musí a nejlepší je, když to vezmeme zhurta. Pomůžeme a namontujeme i veškeré doplňkové zařízení. Nainstalujeme WC, vanu, zapojíme bidet, sprchový kout nebo sestavíme a ustavíme koupelnový nábytek či jiné drobnosti, jakými jsou vodovodní baterie a ostatní doplňky. Provádíme také veškeré práce spojené s kanalizací ve vnitřních i venkovních částech. Vnitřní i venkovní rozvody pro nás nejsou žádnou novinkou, stejně tak jako provádíme i další a ostatní instalatérské práce.

Veškeré problémy vždy vyřídíme


Do každého domu, bytu či jiného objektu

Potřebujete doma něco opravit? Postavili jste dům a potřebujete kvalitního a spolehlivého vodoinstalatéra, který Vám v novém domově všechno nainstaluje a zapojí? Rekonstruujete byt a sháníte pracovníky, kteří provedou změnu bytového jádra či předělají koupenu a záchod? V těchto případech a mnohých dalších se můžete spolehnout právě na naše služby. Jsme tu pro každého zákazníka. Nainstalujeme a zapojíme vše i v dalších průmyslových objektech. Pracujeme rychle a vždy spolehlivě. Při své práci používáme výrobky z tuzemského nebo i zahraničního trhu. Používáme předměty od zahraničních výrobců: Ravak, Kolo, Ronal, Teiko, Huppe, Roltechnik, Kaldewei, Roca, Ideal Standard, Laufen, Jika, Keramag, Geberit a další. Rozvody odpadu nabízíme jak v běžném provedení formou plastového potrubí, PP HT, PVC KG tak i formou svařovaného potrubí. Už se těšíme na každou novou spolupráci.

Podívejte se na více informací o naší firmě


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ktop.cz

Vydáno 17.12.2017
62 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Topenářské práce

Topenářské práce
Naše společnost K-TOP, s.r.o. se zaměřuje na obory topenářství, vodoinstalatérství, kanalizace a plynoinstalatérství. Opravujeme nedostatky, nehody či náhody, ale také věnujeme velkou pozornost novému provedení či jakýmkoliv jiným změnám, úpravám nebo opravám v těchto odvětvích.
PODSTRÁNKY

Topenářství

Topenářství
Topenářské služby, realizace podlahového vytápění, montáž čerpadel, topných systémů a kotlů

Plynoinstalace

Plynoinstalace
Kompletní plynařské služby, projektová dokumentace a revizní zprávy, servis a údržba plynových spotřebičů

Vodoinstalace

Vodoinstalace
Vodoinstalatérské práce od výměny vodovodního potrubí až po rekonstrukci bytových jader a koupelen
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K-TOP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K-TOP, s.r.o.
www.ktop.cz
Adresa

Adresa

Hrotovická 176
Třebíč 674 01

k.top@seznam.cz
+420 568 845 536


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha